• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSales Team Leader
    Sales Team Leader
    new
    Sprzedaż
    Lifetube

    Lifetube

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    zarządzanie zespołem

    odpowiedzialność

    marketing

    sprzedaż

    Mile widziane

    Influencer marketing

    Opis stanowiska

    Dołącz do nas jako Sales Team Leader i rozwijaj zespół w dynamicznym świecie influencer marketingu! 🚀

    Lifetube to lider w influencer marketingu i ekonomii twórców! Współpracujemy z czołowymi twórcami, tworząc kampanie dla największych marek, agencji reklamowych i domów mediowych w Polsce i w Europie. Szukamy doświadczonego Sales Team Leadera, który pokieruje naszym zespołem sprzedaży, pomoże nam zwiększać wyniki i otworzy nowe możliwości biznesowe.

    Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołem - aplikuj już teraz!

    Kogo szukamy?

    Poszukujemy lidera, który:

    • posiada minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży, najlepiej w branży mediowej, reklamowej, wydawniczej lub pokrewnej
    • posiada wrodzony leadership oraz zdobył doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym i motywowaniu go do osiągania ambitnych celów
    • jest zorientowany na wyniki i wie jak wejść oknem, gdy drzwi zostaną zamknięte
    • posiada umiejętności negocjacyjne i zamykania kluczowych transakcji
    • doskonale organizuje pracę swoją oraz swojego zespołu
    • z łatwością nawiązuje relacje i potrafi budować długotrwałe partnerstwa biznesowe
    • jest samodzielny, proaktywny i ma motywację do wprowadzania innowacji oraz rozwijania biznesu
    • zna platformy Instagram, YouTube i TikTok
    • mile widziane: zainteresowanie influencer marketingiem
    • znajomość angielskiego? To duży plus!

    Czy będziesz się zajmować?

    • wspieraniem największych marek w realizacji ich celów poprzez łączenie ich z topowymi influencerami
    • zarządzaniem i rozwijaniem zespołu sprzedażowego oraz wspieraniem go w osiąganiu wyznaczonych celów
    • aktywnym budowaniem długotrwałych relacji z kluczowymi partnerami
    • monitorowaniem i raportowaniem wyników zespołu oraz dbaniem o efektywność procesów sprzedażowych
    • współpracą z innymi działami firmy w celu wypracowywania ofert dopasowanych do potrzeb klientów
    • kreowaniem strategii sprzedaży i wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań, które wspomogą rozwój biznesu
    • udziałem w negocjacjach na wysokim poziomie i zamykaniem kluczowych umów

    Co oferujemy?

    • pracę w najszybciej rosnącej i najbardziej przyszłościowej gałęzi marketingu
    • wpływ na rozwój branży influencer marketingu w Polsce
    • dużą swobodę działania i wpływ na wyniki
    • pełne wsparcie w realizacji Twoich pomysłów
    • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + motywujący system prowizyjny za wyniki
    • możliwość rozwijania umiejętności zarządzania zespołem w dynamicznej branży oraz rozwoju wraz z firmą
    • udział w wyjątkowych projektach i współpracę z największymi markami
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym komputer, telefon oraz dostęp do systemów IT
    • pracę hybrydową - spotykamy się w biurze w poniedziałki, wtorki i środy, ale nasza przestrzeń jest do Twojej dyspozycji przez cały tydzień
    • skrócone godziny pracy w piątki - pracujemy do 15:00
    • zniżki do teatrów i dostęp do platformy kafeteryjnej z dofinansowaniem opieki medycznej, karty multisport, zniżek na zakupy i więcej!

    Jeśli jesteś gotów objąć rolę lidera i prowadzić zespół do sukcesu w fascynującym świecie influencer marketingu, aplikuj już teraz!

    Grupa Lifetube Sp. z o.o. - należy do grupy kapitałowej Mediacap i jest liderem rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. Pod naszym skrzydłami rozwija się 62% branży, a twórcy zrzeszeni w sieci odpowiadają za ponad 12% oglądalności całego YouTube’a w Polsce. Ponad 800 zrzeszonych kanałów generuje miesięcznie ok. 1 miliard wyświetleń oraz czas oglądania w wysokości 5 miliardów minut.