• Wszystkie ofertyPoznańMarketingPublic RelationsPR Manager (part-time)
    PR Manager (part-time)
    Marketing
    LUCKYYOU

    LUCKYYOU

    Poznań
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    LUCKYYOU

    LUCKYYOU

    Jesteśmy agencją marketingową. Ale przede wszystkim agencją dla wymagających – kreatywności, strategii, wyników, inspiracji. Od 10 lat pracujemy z najlepszymi i dla największych. Jesteśmy ekspertami, których da się lubić.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    PR/public relations

    relacje

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    W kontaktach z mediami czujesz się jak ryba w wodzie? Potrafisz sprawić, by wszyscy mówili o projektach Twojego Klienta? Świetnie się składa - do zespołu LUCKYYOU poszukujemy PR Managera/PR Managerki w wymiarze part-time.

    To jak zjeść ciastko, i mieć ciastko 🧁 - większa elastyczność, a satysfakcja z dobrze zrealizowanego projektu zapewniona!

    Na co dzień obsługujemy love brandy, z usług których na pewno korzystasz - zajrzyj na luckyyou.pl i sprawdź, co fajnego zrobiliśmy dotąd w swojej dwunastoletniej historii.

    Zakres pracy

    • współpraca we wdrażaniu strategii komunikacji Klientów agencji
    • koordynowanie i rozwijanie kalendarza komunikacji Klientów
    • tworzenie materiałów prasowych, prezentacji i innych narzędzi niezbędnych do wdrażania strategii
    • bezpośredni kontakt z Klientem, udział w spotkaniach i dyskusjach
    • negocjowanie warunków współpracy z partnerami medialnymi
    • organizowanie spotkań prasowych i wydarzeń medialnych

    Oczekiwania

    • kilkuletnie doświadczenie w obsłudze PR-owej Klientów korporacyjnych
    • doskonała komunikacja z partnerami biznesowymi i zespołem projektowym
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na współpracę w międzynarodowym środowisku
    • umiejętność zarządzania projektami PR-owymi
    • samodzielność w podejmowaniu decyzji, proaktywność i inicjatywa
    • znajomość trendów, mediów i niestandardowych narzędzi komunikacji

    Oferujemy

    • Pakiet medyczny LUX MED
    • Pracę w młodym zespole w biurze w centrum Poznania
    • Sporo fajnych wydarzeń i inicjatyw wewnętrznych
    • 100% dofinansowania szkoleń zewnętrznych
    • Dużo zaufania i niezależności
    • Telefon służbowy, laptop oraz niezbędne narzędzia

    W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy złożyć aplikację wraz z poniższą zgodą (załączoną do wiadomości lub w załączonych dokumentach):

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).