• Wszystkie ofertyGdańskLogistykaSpedycjaMłodszy Spedytor Międzynarodowy FTL
    Młodszy Spedytor Międzynarodowy FTL
    new
    Logistyka
    MAKO TSL

    MAKO TSL

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    MAKO TSL

    MAKO TSL

    #MakoTSLteam to ponad 100 doświadczonych spedytorów, którzy każdego dnia wysyłają ponad 1000 pojazdów z naszej floty z różnorodnymi ładunkami po Europie Zachodniej. W 2023 roku zrealizowaliśmy ponad 183 tysiące zleceń transportowych. Jeśli szukasz dynamicznego środowiska pracy, dołącz do lidera w sektorze transportu lekkiego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    spedycja

    język angielski

    samodzielność

    Mile widziane

    język niemiecki

    francuski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    👉 Jesteśmy polską firmą spedycyjną działającą na rynkach europejskich od 2011 roku. Wyrośliśmy na prowadzeniu busów plandek do 3,5 tony - jesteśmy największym graczem w tym segmencie rynku. Od maja 2022 roku weszliśmy również na duże auta (13.6 Standard oraz Mega), z najlepszymi na rynku warunkami dla Przewoźników. Dysponujemy już flotą ponad 800 aut.

    Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie. Przez ponad 12 lat urośliśmy z małego przedsiębiorstwa, zatrudniającej kilkanaście osób, do średniej wielkości firmy zatrudniającej ponad 220 pracowników na umowach o pracę.

    95% z naszej Kadry Zarządzającej rozpoczynało swoją karierę od najniższych stanowisk Młodszego Spedytora czy Pracownika Biurowego.

    Twój zakres obowiązków

    • Organizowanie międzynarodowych transportów ciężarowych całopojazdowych (FTL)
    • Zarządzanie flotą własną oraz zakontraktowaną 24t/13,6 po Europie Zachodniej (DE, FR, BE, NL, LU, AT)
    • Wyszukiwanie zleceń na giełdach transportowych TimoCom, Trans EU
    • Planowanie tras
    • Negocjacje warunków transportu z Klientami
    • Współpraca z Kierowcami oraz Przewoźnikami
    • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
    • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
    • Pozyskiwanie Klientów oraz budowanie długofalowej współpracy
    • Dbanie o najwyższą jakość oferowanych usług transportowych oraz ich terminowość

    Nasze wymagania

    • Nie wymagamy doświadczenia! Zapewniamy kompleksowe wdrożenie oraz wsparcie doświadczonych spedytorów oraz managerów.
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (spedytor codziennie prowadzi rozmowy telefoniczne z Klientami w j. angielskim)
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
    • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze (od poniedziałku do piątku).

    • Znajomość j. niemieckiego / francuskiego

    To oferujemy

    • Umowa o pracę na pełen etat
    • Premia za uzyskane wyniki
    • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
    • Autorski system do zarządzania transportem TMS, który ułatwia codzienną pracę spedytorów
    • Dział windykacji, księgowości, pozyskiwania przewoźników - do Twojej dyspozycji
    • Szkolenia
    • Niezbędne narzędzia pracy - komputer, telefon
    • 85% dofinansowania do karty Multisport i LUXMED

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • spotkania integracyjne
    • firmowa drużyna sportowa
    • brak dress code’u
    • program rekomendacji pracowników
    • dofinansowanie do okularów
    • premie i paczki świąteczne
    • bezpłatne lekcje języka niemieckiego

    Etapy rekrutacji

    1. Analiza CV
    2. Spotkanie online na Google Meet
    3. Spotkanie w naszym biurze
    4. Decyzja

    Poszukujemy również spedytorów międzynarodowych z doświadczeniem w prowadzeniu aut FTL (13,6 Standard oraz Mega).