• Wszystkie ofertyŁowiczInżynieriaAutomatykaInżynier Utrzymania Ruchu
    Inżynier Utrzymania Ruchu
    new
    Inżynieria
    Maspex

    Maspex

    Łowicz
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Maspex

    Maspex

    Jesteśmy właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy zasilają Grupę Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Utrzymanie Ruchu

    AutoCAD

    ZWCAD

    Microsoft Office

    Uprawnienia SEP

    Opis stanowiska

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

    Twój zakres obowiązków

    • Utrzymanie sprawnego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych w wyznaczonym obszarze,
    • Nadzór nad realizacją przeglądów technicznych, remontów maszyn i urządzeń, w tym nadzorowanie oraz współpraca z firmami i serwisami zewnętrznymi,
    • Analiza awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania linii produkcyjnych,
    • Uczestnictwo w opracowywaniu i wdrażaniu projektów inwestycyjnych i modernizacji maszyn,
    • Udział we wdrażaniu procedur i narzędzi zgodnie z metodologią TPM, 5s, Kaizen, SMED,
    • Współpraca z innymi działami w zakładzie produkcyjnym i Grupie Maspex.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka lub pokrewne),
    • Doświadczenie w pracy w Utrzymaniu Ruchu – atutem będzie doświadczenie w przemyśle spożywczym,
    • Dobra znajomość zagadnień z obszaru mechaniki, budowy maszyn i automatyki przemysłowej,
    • Znajomość rysunków technicznych w środowisku Autocad, ZWcad,
    • Umiejętności pracy w zespole i zarządzania zespołem,
    • Biegła obsługa komputera i dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Uprawnienia SEP gr. E1, E2,
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

    To oferujemy

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje,
    • Pracę w zespole doświadczonych ekspertów z zakresu techniki przemysłowej,
    • Stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
    • Pakiet benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny​, świadczenia socjalne, dofinansowanie posiłków, paczki świąteczne, działania dedykowane dla rodziny i inne.