• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingJunior Brand Manager
    Junior Brand Manager
    new
    Marketing
    Maspex

    Maspex

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Maspex

    Maspex

    Jesteśmy właścicielem najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spożywczym, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży w Polsce, jak i za granicą. Nasi pracownicy zasilają Grupę Maspex w pomysły, pozytywną energię, wiedzę, umiejętności i sukcesy. To dzięki nim możliwy jest ciągły rozwój naszej firmy. A dzięki staraniom Maspeksu możliwy jest ciągły rozwój naszych pracowników. I tak się wzajemnie napędzamy!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    brand marketing

    fmcg

    język angielski

    MS Office

    Opis stanowiska

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

    Twój zakres obowiązków

    • Całościowe zarządzanie wybraną marką (we współpracy z Brand Managerem)
    • Udział w tworzeniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek
    • Samodzielne zarządzanie procesem komunikacji marketingowej
    • Współpraca z agencjami reklamowymi (m.in. briefing, feedback. terminarz)
    • Praca z bazami danych AC Nielsen, pomoc przy wykonywaniu i analizowaniu raportów
    • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie (m.in. Finanse, Trade Marketing, Sprzedaż)
    • Gromadzenie dokumentacji związanej z markami
    • Obsługa faktur i systemu SAP

    Nasze wymagania

    • Posiadasz min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w pracy w dziale Brand Marketingu w firmie FMCG
    • Biegle znasz język angielski
    • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (MS Excel i Power Point)
    • Umiesz tworzyć raporty i analizy (znajomość AC Nielsen)
    • Jesteś zorganizowany i umiesz pracować w zespole
    • Potrafisz zarządzać projektami
    • Efektywnie komunikujesz się w ramach Organizacji oraz podmiotów zewnętrznych (Agencje)
    • Angażujesz się w wykonywaną pracę.

    To oferujemy

    • praca u lidera rynku, producenta znanych i lubianych alkoholi,
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • opiekę medyczną w sieci Luxmed, dofinansowanie karty MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie,
    • dostęp do platformy eTutor w korzystnej cenie,
    • szeroki zakres szkoleń skierowany na rozwój osobisty,
    • jasna ścieżka kariery oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy,
    • możliwość zakupów w sklepie pracowniczym w atrakcyjnych cenach,
    • możliwość udziału w konkursach pracowniczych i eventach wewnątrzfirmowych.