• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingRegular/ Senior Art Director
    Regular/ Senior Art Director
    Marketing
    McCANN Poland

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Art Director

    kreacja

    język angielski

    farmacja

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    W 2024 roku zdobyliśmy 5 Cannes Lions, w tym Grand Prix oraz znaleźliśmy się na 14 shortlistach, w tym Titanium. Na konkursie D&AD zdobyliśmy 1x Graphite Pencil i 3x Wood Pencil oraz jako pierwsza agencja w historii polskiej reklamy, zdobyliśmy Black Pencil. W prestiżowym konkursie The One Show zdobyliśmy aż 12 nagród, w tym główną nagrodę Sustainable Development Goals, 2x Merit, 4x Gold Pencil, 4x Silver Pencil, 1x Bronze Pencil.

    W 2023 roku McCANN Poland został agencją roku Cannes Lions for Good. Wygraliśmy 9 Lwów: Titanium, Grand Prix, 2 złota, 2 srebra i 3 brązy. Na Golden Drum International Festival of Creativity 2023 jako McCANN CEE zostaliśmy agencją sieciową roku. Podczas WARC Creative 100, nasza kampania została nr. 3 globalnie w 2023 roku. W rankingu The Drum nasza kampania została nagrodzona nr. 1 na świecie w kategorii Finanse.

    Obecnie poszukujemy Regular/ Senior Art Director

    Miejsce pracy: Warszawa (hybrydowo)

    Zakres obowiązków:

    • Dbanie o produkt kreatywny najwyżej jakości
    • Tworzenie kreacji od insightu po egzekucję idei kreatywnej
    • Tworzenie KV kampanii do działań marketingowych 360
    • Tworzenie idei kreatywnych 360
    • Prezentowanie oryginalnych pomysłów klientom lub zespołowi po polsku i angielsku

    Nasze oczekiwania:

    • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Art Directora
    • Mile widziane doświadczenie w pracy dla klienta z branży healthcare (lub zainteresowanie pracą dla takiego klienta)
    • Interesujące portfolio kreatywne (mile widziane nagrodowe prace)
    • Myślenie big ideą i wychodzące poza ramy klasycznej reklamy
    • Wysokorozwinięte poczucie estetyki, umożliwiającego wykonywanie pracy na wysokim poziomie, zgodnym z oczekiwaniami agencyjnymi
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (spotkania, prezentacje przed Klientem)
    • Zainteresowanie udziałem w konkursach kreatywnych i chęć zdobywania nagród
    • Znajomość najnowszych trendów w komunikacji
    • Zdolność koncepcyjnego myślenia i wszechstronność
    • Umiejętność tworzenia koncepcji kampanii reklamowych od insightu do egzekucji
    • Umiejętność briefowania podwykonawców
    • Kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i organizacji własnej pracy

    Oferujemy:

    • Pracę dla znanego, międzynarodowego klienta z branży farmaceutycznej
    • Realizację ciekawych projektów oraz możliwość tworzenia niestandardowych rozwiązań z doświadczonym zespołem
    • Możliwość udziału w projektach nagrodowych
    • Możliwość pracy samodzielnej i pełnej wyzwań oraz realny wpływ na prowadzone projekty
    • Pracę w stabilnej agencji reklamowej o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub B2B
    • Pracę hybrydową (biuro w kamienicy w Centrum)
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego
    • Swobodną i przyjazną atmosferę w zespole
    • Możliwość przychodzenia do biura z psem