• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSenior Strategic Planner 💥
    Senior Strategic Planner 💥
    Marketing
    McCANN Poland

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    project lead
    doradztwo
    komunikacja
    działania komunikacyjne
    brief kreatywny
    strategia
    Angielski

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    W 2024 roku zdobyliśmy 5 Cannes Lions, w tym Grand Prix oraz znaleźliśmy się na 14 shortlistach, w tym Titanium. Na konkursie D&AD zdobyliśmy 1x Graphite Pencil i 3x Wood Pencil oraz jako pierwsza agencja w historii polskiej reklamy, zdobyliśmy Black Pencil. W prestiżowym konkursie The One Show zdobyliśmy aż 12 nagród, w tym główną nagrodę Sustainable Development Goals, 2x Merit, 4x Gold Pencil, 4x Silver Pencil, 1x Bronze Pencil.

    W 2023 roku McCANN Poland został agencją roku Cannes Lions for Good. Wygraliśmy 9 Lwów: Titanium, Grand Prix, 2 złota, 2 srebra i 3 brązy. Na Golden Drum International Festival of Creativity 2023 jako McCANN CEE zostaliśmy agencją sieciową roku. Podczas WARC Creative 100, nasza kampania została nr. 3 globalnie w 2023 roku. W rankingu The Drum nasza kampania została nagrodzona nr. 1 na świecie w kategorii Finanse.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Strategic Planner

    Miejsce pracy: Warszawa (hybrydowo)

    Zakres obowiązków:

    ·       całościowa samodzielna obsługa strategiczna klientów Agencji oraz projektów przetargowych (w tym m.in. prowadzenie prezentacji u klientów, analizy komunikacji konkurencji etc.),

    ·       opracowanie strategii reklamy (brief kreatywny),

    ·       wsparcie strategiczne w pracy nad rekomendacjami egzekucyjnymi,

    ·       planowanie działań komunikacyjnych,

    ·       tworzenie strategii z zakresu digital/ SoMe,

    ·       doradztwo strategiczne – także szerzej w zakresie strategii marketingowej, w tym strategia marki, architektura etc.

    ·       kierowanie pracą zespołu projektowego (project lead) – praca z innymi osobami z innych działów w zakresie zespołu multidyscyplinarnego.

    Wymagania:

    ·       min. 3- letnie doświadczenie w pracy jako Strategic Planner w agencji reklamowej,

    ·       doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów strategicznych,

    ·       doświadczenie we współpracy z działem kreatywnym lub agencją reklamową,

    ·       wysokie umiejętności analityczne i kreatywne,

    ·       umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność i poczucie humoru,

    ·       bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (praca również w języku angielskim).

    Oferujemy:

    ·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w agencji o zasięgu międzynarodowym,

    ·       możliwość pracy w systemie hybrydowym (biuro w kamienicy w Centrum),

    ·       ciekawe, interdyscyplinarne projekty dla dużych klientów,

    ·       możliwość rozwoju,

    ·       opiekę medyczną (Medicover) i dofinansowanie do karty Multisport,

    ·       dofinansowanie do nauki języka angielskiego,

    ·       możliwość przychodzenia do biura z psem ;)