• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingStrategic Planner 🌟
    Strategic Planner 🌟
    Marketing
    McCANN Poland

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    komunikacja
    trendy
    analityczne myślenie
    strategia
    Angielski

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    W 2024 roku zdobyliśmy 5 Cannes Lions, w tym Grand Prix oraz znaleźliśmy się na 14 shortlistach, w tym Titanium. Na konkursie D&AD zdobyliśmy 1x Graphite Pencil i 3x Wood Pencil oraz jako pierwsza agencja w historii polskiej reklamy, zdobyliśmy Black Pencil. W prestiżowym konkursie The One Show zdobyliśmy aż 12 nagród, w tym główną nagrodę Sustainable Development Goals, 2x Merit, 4x Gold Pencil, 4x Silver Pencil, 1x Bronze Pencil.

    W 2023 roku McCANN Poland został agencją roku Cannes Lions for Good. Wygraliśmy 9 Lwów: Titanium, Grand Prix, 2 złota, 2 srebra i 3 brązy. Na Golden Drum International Festival of Creativity 2023 jako McCANN CEE zostaliśmy agencją sieciową roku. Podczas WARC Creative 100, nasza kampania została nr. 3 globalnie w 2023 roku. W rankingu The Drum nasza kampania została nagrodzona nr. 1 na świecie w kategorii Finanse.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Strategic Planner

    Miejsce pracy: Warszawa (hybrydowo)

    Zakres obowiązków:

    ·       samodzielna obsługa strategiczna klientów agencji oraz projektów przetargowych,

    ·       tworzenie briefów kreatywnych i wsparcie strategiczne w pracy nad rekomendacjami egzekucyjnymi,

    ·       wsparcie Kreacji w poszukiwaniu oryginalnych, innowacyjnych rozwiązań,

    ·       planowanie działań komunikacyjnych,

    ·       tworzenie strategii z zakresu digital/ SoMe,

    ·       doradztwo strategiczne – także w zakresie szerszej strategii marketingowej.

    Nasze oczekiwania:

    ·       minimum rok doświadczenia w dziale Strategii w agencji reklamowej,

    ·       doświadczenie we współpracy z działem kreatywnym,

    ·       bycie na bieżąco i śledzenie trendów w komunikacji,

    ·       umiejętność analitycznego jak i koncepcyjnego myślenia,

    ·       umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność i poczucie humoru,

    ·       bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (praca również w języku angielskim).

    Oferujemy:

    ·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w agencji o zasięgu międzynarodowym,

    ·       możliwość pracy w systemie hybrydowym (biuro w kamienicy w Centrum),

    ·       ciekawe, interdyscyplinarne projekty dla dużych klientów,

    ·       możliwość rozwoju,

    ·       opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multisport,

    ·       dofinansowanie do lekcji języka angielskiego,

    ·       możliwość przychodzenia do biura z psem ;)