• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BMłodszy specjalista ds. Handlu / Junior Trader
    Młodszy specjalista ds. Handlu / Junior Trader
    new
    Sprzedaż
    Meat Team Poland sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Microsoft Office Excel

    Mile widziane

    kreatywność

    dobra organizacja pracy

    odpowiedzialność

    FMCG sales

    Opis stanowiska

    Chcesz rozpocząć swoją przygodę w świecie handlu? Zacznij od stanowiska Młodszy specjalista ds. Handlu / Junior Trader w dziale sprzedaży naszej firmy! Twoim zadaniem będzie towarzyszenie handlowcom w ich codziennej pracy, wsparcie w pracach organizacyjnych, raportowych oraz współpraca z innymi działami: logistyki, księgowości. Jeśli taka ścieżka rozwoju Ci odpowiada, nie zwlekaj i odpowiedz na nasze ogłoszenie.

    Meat Team Poland - The Best Way to Meat!

    Meat Team Poland to 20 lat doświadczenia w branży handlu mięsem, co czyni nas specjalistami w swojej dziedzinie.

    W pracy cenimy przede wszystkim charakter człowieka - dla nas to właśnie on jest kluczowy, a nie tylko kompetencje. Jeśli stawiasz na rozwój osobisty, jesteś otwarty na nowe rozwiązania i masz głowę pełną pomysłów – DOŁĄCZ DO NAS!

    Zakres obowiązków będzie obejmował:

    ●       Wsparcie handlowców w procesie sprzedaży;

    ●       Przygotowywanie ofert produktowych;

    ●       Udział w rozwijaniu sprzedaży na wybranych rynkach;

    ●       Archiwizacja dokumentów handlowych;

    ●       Prospecting i wyszukiwanie nowych kontrahentów;

    ●       Inne zadania związane ze wsparciem działu handlowego.

    Ta rola jest właśnie dla Ciebie jeśli:

    ●       Zaangażowanie, determinacja i wytrwałość to cechy, które Cię wyróżniają;

    ●       MS Excel nie ma przed Tobą tajemnic;

    ●       Bardzo dobrze znasz język angielski (będziesz współpracować z zagranicznymi kontrahentami);

    ●       Jesteś osobą komunikatywną z pozytywnym i otwartym nastawieniem do ludzi;

    ●       Masz pozytywne nastawienie do pojawiających się wyzwań i silną motywację wewnętrzną;

    ●       Chcesz się rozwijać w sprzedaży;

    ●       Mile widziane będzie doświadczenie w dziale handlowym lub w sprzedaży FMCG.

    Jeśli nie posiadasz doświadczenia, ale chcesz je zdobyć - to spróbuj swoich sił w rekrutacji. Jako, że cenimy charakter nad kompetencje, to jesteśmy gotowi Cię wdrożyć i wszystkiego nauczyć. ,

    To oferujemy:

    ●       Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku;

    ●      System szkoleniowy i wdrożeniowy - przygotujemy Cię do pracy i pokażemy jak w najlepszy sposób wykorzystać Twoje umiejętności;

    ●     Kartę Multisport i pakiet opieki medycznej;

    ●       Stabilność zatrudnienia;

    ●       Korzystne warunki wynagradzania;

    ●       Możliwość awansu i rozwoju zawodowego;

    ●       Przyjazną atmosferę pracy.

    Jeśli jesteś gotowy, by dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się w dynamicznym środowisku, czekamy na Twoje zgłoszenie!