• Wszystkie ofertyTczewSprzedażSprzedażKonsultant Telefonicznej Obsługi Klienta
    Konsultant Telefonicznej Obsługi Klienta
    Sprzedaż
    Media System Sp. z o.o.

    Tczew
    1 224 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 115 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Media System to dynamicznie rozwijająca się firma poszukująca zmotywowanych osób, które dołączą do naszego zespołu. Nasza firma cieszy się renomą dzięki profesjonalizmowi, doskonałej obsłudze klienta i budowaniu pozytywnej atmosfery pracy.

    Czym będziesz się zajmował:

    • Sprzedaż i obsługa; Prezentowanie klientom atrakcyjnych ofert bankowych, telekomunikacyjnych i ubezpieczeniowych.
    • Realizacja planów sprzedażowych: Dążenie do osiągnięcia i przekroczenia ustalonych celów sprzedażowych.
    • Wysoka jakość obsługi klienta i budowanie relacji: Zapewnianie kompleksowej pomocy i rozwiązywanie pytań i problemów klientów.

    To stanowisko może być Twoje, jeśli:

    • Odpowiada Ci praca od poniedziałku do piątku.
    • Jesteś punktualny i angażujesz się w swoje zadania.
    • Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z klientami.
    • Lubisz kontakt z ludźmi i podchodzisz entuzjastycznie do nowych wyzwań.
    • Posiadasz nienaganną dykcję

    Dołączając do nas, otrzymasz:

    • Gwarantowaną podstawę plus atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
    • Szkolenia przygotowujące do pracy: Wyposażymy Cię w niezbędne umiejętności i wiedzę do skutecznego działania.
    • Wsparcie koordynatora w procesie adaptacji
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego od pierwszego dnia pracy
    • Czasoumilacze, brak dress code’u, konkursy: U nas nie ma nudnych chwil! Organizujemy różnorodne aktywności i nie wymagamy sztywnego dress code’u.
    • Program benefitowy MediaKiosk: Zbieraj punkty za swoją pracę i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody
    • Przyjazna i motywująca atmosfera sprzyjająca rozwojowi oraz motywacji do osiągania celów.
    • System poleceń znajomych do pracy: Jeśli znasz kogoś, kto szuka pracy, poleć naszą firmę! Oferujemy system premiowy za polecenie nowych pracowników.
    • Karta Sportowa
    • Będąc naszym pracownikiem zyskujesz - Zniżki na studia do 20% dla pracowników - benefit wynikający z Partnerstwa z Uniwersytetem WSB Merito

    Gotowy na nowe wyzwania? Aplikuj już teraz! Nie czekaj, dołącz do naszego dynamicznego zespołu i rozwijaj się z nami.

    1 224 USD

    Umowa zlecenia

    1 115 USD