• Wszystkie ofertyBydgoszczSprzedażSprzedażTelefoniczny Konsultant Sprzedaży
    Telefoniczny Konsultant Sprzedaży
    Sprzedaż
    Media System Sp. z o.o.

    Bydgoszcz
    1 224 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 115 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zaangażowanie

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Poszukujemy Telefonicznych Konsultantów ds. Sprzedaży!

    Kim jesteśmy?

    Media System to firma, która stawia na otwartość, przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy. U nas nie ma dresscode'u, a wszyscy są na "ty". Chcemy, żebyś czuł się swobodnie i był sobą. Tworzymy środowisko, w którym każdy dzień to szansa na naukę i doskonalenie swoich umiejętności.

    Twoje obowiązki:

    • Sprzedaż: Twoim głównym zadaniem będzie prezentowanie ofert bankowych, telekomunikacyjnych lub ubezpieczeniowych. Zapewniamy wszystkie narzędzia potrzebne do efektywnej sprzedaży, a projekt, nad którym będziesz pracować, będzie dostosowany do Twoich umiejętności.
    • Realizacja planów: Wspólnie będziemy dążyć do osiągania i przekraczania ustalonych celów sprzedażowych. Twoje sukcesy są także naszymi sukcesami.
    • Obsługa klienta: Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z klientami i zapewnieniu im najwyższej jakości obsługi. Chcemy, aby każdy klient czuł się wyjątkowo.

    Nasze wymagania:

    • Energia i zaangażowanie: Szukamy osób, które wkładają serce w swoją pracę i czerpią z niej satysfakcję.
    • Pozytywne nastawienie: Wierzymy, że uśmiech przez telefon przyciąga sukces!
    • Chęć nauki: Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania i gotów się rozwijać, jesteś odpowiednią osobą. Doświadczenie nie jest wymagane – wszystkiego Cię nauczymy!
    • Nienaganna dykcja

    Co oferujemy:

    • Gwarantowane wynagrodzenie: Atrakcyjna podstawa plus prowizje.
    • Szkolenia: Nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne do pracy. Nasze szkolenia są kompleksowe i dostosowane do Twoich potrzeb.
    • Rozwój zawodowy: Każdy dzień przynosi nowe możliwości. Wspieramy Twój rozwój i pomagamy Ci osiągać cele.
    • Przyjazna atmosfera: Tworzymy miejsce pracy, gdzie każdy czuje się dobrze i zmotywowany do działania.
    • Zaplecze socjalne i chillroom: Dbamy o równowagę między pracą a odpoczynkiem. Mamy miejsca do relaksu i regeneracji.
    • Ubezpieczenie od pierwszego dnia: Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.
    • Integracje i rozrywka: Organizujemy różnorodne konkursy, gry i poczęstunki, żeby praca była przyjemnością.
    • MediaKiosk: Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody – doceniamy Twoje wysiłki!
    • System poleceń: Poleć znajomych do pracy i zyskaj bonusy.
    • Możliwość pracy zdalnej: Po okresie wdrożenia oferujemy elastyczne formy pracy.
    • Karta Sportowa
    • Zniżki na studia: Będąc naszym pracownikiem zyskujesz - Zniżki na studia do 20% dla pracowników - benefit wynikający z Partnerstwa z Uniwersytetem WSB Merito

    Chcesz dołączyć do zespołu pełnego pasji i zaangażowania? Aplikuj już dziś! Czekamy na Ciebie! Razem tworzymy wyjątkowe doświadczenia dla naszych klientów!

    1 224 USD

    Umowa zlecenia

    1 115 USD