• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażMłodsza Specjalistka ds. Sprzedaży
    Młodsza Specjalistka ds. Sprzedaży
    new
    Sprzedaż
    MMC Polska

    MMC Polska

    Warszawa
    1 115 - 3 112 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    polski

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    MMC Polska jest niezależnym organizatorem spotkań biznesowych w Polsce. Spółka organizuje szkolenia, warsztaty, webinaria oraz konferencje skierowane do specjalistów, kadry menadżerskiej oraz zarządów wiodących firm w Polsce. Od 2012 r. spółka MM Conferences S.A. notowana jest na giełdzie New Connect, a od 2013 jest członkiem Pracodawców RP oraz należy do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

    Cześć! Zapraszam Cię do naszego zespołu!

    Na stanowisku Specjalisty/tki ds. Sprzedaży otrzymasz:

    • Pracę w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku
    • Pracę zdalną lub hybrydową - 3 dni zdalnie, 2 dni w biurze w Śródmieściu (dla osób z Warszawy i okolic :) )
    • Wynagrodzenie podstawowe i bardzo wysokie prowizje (prowizja od sprzedaży, premie dodatkowe)
    • Rozwój zawodowy (możliwy awans), szkolenia sprzedażowe, udział w konferencjach
    • Bardzo sympatyczny, młody zespół
    • Laptop, telefon komórkowy

    To, czego oczekujemy od Ciebie to:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, np w obsłudze klienta
    • Perfekcyjna znajomość języka polskiego
    • Ambitne podejście do powierzonych obowiązków
    • Dostępność do pracy na pełen etat
    • Realne chęci do ciągłego zdobywania wiedzy i rozwoju
    • Pozytywne nastawienie

    Interesują nas przede wszystkim osoby, które mają doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B przez telefon, ale jeżeli masz wyłącznie doświadczenie w sprzedaży B2C - aplikuj, porozmawiamy, zobaczymy :)

    • Przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową ścieżkę wdrożenia do zadań, pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych oraz gwarantujemy Ci pełne wsparcie w Twojej codziennej pracy.

    Będziesz częścią młodego zespołu, który odpowiedzialny jest za telefoniczne i mailowe rozmowy z Klientami (średnie i duże firmy) i zapraszanie ich do udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach merytorycznych.

    • Dołączając do nas zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności, ale również zespół, na którym możesz polegać.

    Jeżeli lubisz rozmawiać z ludźmi i nawiązywać nowe relacje, jesteś pełna/y energii i spełniasz nasze oczekiwania opisane w tej ofercie - to wygląda na to, że idealnie pasujesz do naszego zespołu i szukamy właśnie Ciebie!

    Będzie nam bardzo miło móc z Tobą porozmawiać i opowiedzieć Ci więcej o nas i o naszej ofercie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - prześlij swoje CV. Czujesz, że pasujesz do naszego zespołu? Zgłoś się!

    1 115 - 3 112 USD