• Wszystkie ofertySzczecinInżynieriaAutomatykaInżynier robotyki
    Inżynier robotyki
    Inżynieria
    MMW GROUP

    MMW GROUP

    1 400 - 2 904 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    prawo jazdy kat. B

    gotowość do wyjazdów

    Dośw. lub wykształcenie

    Mile widziane

    doświadczenie w branży

    Znajomość robotów KUKA

    Znajomość robotów ABB

    Znajomość robotów Fanuc

    język niemiecki

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Inżynier robotyki:

    Na tym stanowisku będziesz realizować projekty w systemie delegacyjnym w siedzibach naszych klientów, którymi są renomowani producenci samochodów, tacy jak Mercedes, BMW, VW, Audi, Porsche i inni. Oferujemy szeroki zakres kilkudniowych szkoleń zakończonych certyfikatami z obsługi robotów przemysłowych lub/i programowania sterowników PLC.

    Praca z najnowszymi technologiami zapewni dynamiczny rozwój osobisty i zawodowy. Wynagrodzenie jest konkurencyjne i dostosowane do Twojego doświadczenia, umiejętności oraz zaangażowania.

    Poza podstawowym wynagrodzeniem za pracę oferujemy dodatkowe wynagrodzenie za godziny spędzone w podróży oraz diety za każdy dzień w delegacji. Nasi pracownicy otrzymują samochód służbowy z kartą paliwową, komputer, niezbędną odzież a także pokrywamy pozostałe koszty jak np. zakwaterowanie w okolicy siedziby klienta.

    Twój zakres obowiązków:

    • Konfiguracja i programowanie robotów przemysłowych online
    • Realizacja zaawansowanych projektów międzynarodowych w branży automotive
    • Uruchamianie linii produkcyjnych oraz testowanie oprogramowania
    • Optymalizacja procesów produkcyjnych
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
    • Praca w systemie delegacyjnym
    • Współpraca z renomowanymi markami

    Nasze wymagania:

    • Dyspozycyjność do podróży służbowych – warunek konieczny
    • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
    • Umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność
    • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wykształcenie w kierunkach: robotyka, automatyka, mechatronika lub pokrewne

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w branży automotive
    • Znajomość robotów KUKA, ABB, FANUC

    Oferujemy:

    • Szkolenia z zakresu standardów stosowanych w branży motoryzacyjnej
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w dziedzinie robotyki
    • Praca z najnowszymi technologiami
    • Przejrzyste możliwości awansu i rozwoju kariery
    • Wsparcie w zdobywaniu nowych doświadczeń
    • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i zgranym zespole
    • Udział w interesujących projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii w automatyce przemysłowej

    Benefity:

    • Finansowanie szkoleń i kursów z zakresu automatyki i robotyki zakończone certyfikatem
    • Spotkania integracyjne
    • Mieszkanie służbowe
    • Komputer służbowy
    • Pokrycie kosztów dojazdów do pracy
    • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień
    • Zapewnienie odzieży służbowej

    1 400 - 2 904 USD