• Wszystkie ofertyLublinSprzedażInneSpecjalista ds. ubezpieczeń
    Specjalista ds. ubezpieczeń
    Sprzedaż
    Mubi

    Mubi

    Lublin
    1 141 - 2 074 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    kreatywność

    odpowiedzialność

    skuteczna komunikacja

    sprzedaż

    niekaralność

    Wykształcenie średnie

    dokładność

    Mile widziane

    znajomość ubezpieczeń

    znajomość motoryzacji

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O nas:

    Mubi.pl to innowacyjna porównywarka ubezpieczeń, która od ponad 5 lat pomaga kierowcom w całej Polsce znaleźć najlepsze oferty na rynku. Nasz zespół liczy już ponad 300 osób pracujących w całej Polsce! Największy – dział sprzedaży – ma swoją siedzibę w Lublinie.

    Stawiamy na nowoczesne technologie, które ułatwiają życie naszym klientom, a przy tym tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym fajni ludzie mogą rozwijać swoje talenty. Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje pomysły będą miały znaczenie, a współpraca w zgranym zespole jest dla Ciebie ważna, dołącz do nas!

    Co będzie należało do Twoich zadań?

    • budowanie najlepszych relacji z klientami,
    • pomoc klientom Mubi.pl przy wyborze ubezpieczenia,
    • dopasowanie najlepszej oferty do potrzeb klienta i odpowiadania na pytania,

    merytoryczne z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych i turystycznych,

    • realizacja planów sprzedażowych,
    • obsługa systemów sprzedażowych oraz współpraca między zespołami wewnątrz

    firmy.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • co najmniej średniego wykształcenia – warunek konieczny,
    • niekaralności – warunek konieczny,
    • motywacji do pracy i umiejętności szybkiego uczenia się,
    • gotowości do pracy zmianowej (8:00-16:00; 09:00-17:00; 12:00-20:00; 13:00-21:00),
    • pozytywnej energii, pracowitości i zaangażowania,
    • znajomość tematyki ubezpieczeniowej lub motoryzacyjnej będzie dodatkowym

    atutem.

    Co Ci zapewniamy?

    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + przejrzysty system premiowy),
    • szkolenia wstępne i w trakcie pracy,
    • dofinansowanie do pakietu Multisport,
    • pakiet ubezpieczeń grupowych i medycznych,
    • możliwość pracy zdalnej.

    Jesteśmy otwarci na możliwość pracy w 100% zdalnej, jednak musisz wiedzieć, że będziemy wymagali czasem Twojego dojazdu do Lublina.

    Jeśli jesteś na to gotowy, a ogłoszenie Cię zainteresowało – prześlij nam swoje CV!

    1 141 - 2 074 USD