• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingCopywriter
    Copywriter
    new
    Marketing
    Nairobia Sp. z o.o.

    Copywriter

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoD
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    współpraca

    kreatywność

    copywriting

    idea

    Opis stanowiska

    O AGENCJI

    Jesteśmy Agencją Marketingu Zintegrowanego istniejąca na rynku od 19 lat. Mamy kompetencje w obszarach (poszczególne działy agencji) komunikacji i promocji, programów lojalnościowych oraz field & event marketingu. Łączymy online z offlinem oraz brand experience.

    Obecnie powiększamy swój zespół kreatywny, który macza palce w większości projektów. Dział kreacji silnie współpracuje ze strategią, dlatego to świetna szansa, żeby szlifować swój warsztat i uczyć się, jak kreatywnością realizować cele biznesowe.

    Twoje zadania:

    • Tworzenie kreacji od insightu i idei kreatywnej po egzekucję
    • pisanie tekstów reklamowych do różnych kanałów komunikacji
    • uczestnictwo w „burzy mózgów”, przedstawianie swoich pomysłów
    • pomoc w przygotowaniu prezentacji
    • research pod kątem tworzonych treści

    Wyślij swoje CV, jeśli:

    • tworzenie tekstów (atl, btl, digital) sprawia Ci przyjemność
    • lubisz być na bieżąco z aktualnymi trendami, śledzisz popkulturę, masz szerokie zainteresowania
    • posiadasz wrażliwość językową, empatię i wyczucie
    • świetnie radzisz sobie z wyszukiwaniem informacji, korzystając z różnych źródeł
    • znasz zasady poprawnej polszczyzny

    Co oferujemy:

    • bezpośrednią współpracę z doświadczonym teamem kreatywnym – nikogo nie zostawiamy samego z problemem
    • praca z dużymi globalnymi brandami
    • elastyczność w ustaleniu godzin pracy
    • szkolenia i wsparcie w rozwoju
    • suche żarty i dobre towarzystwo
    • efektywną pracę (nie jaramy się nadgodzinami)