• Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaLogistykaStock Controller
    Stock Controller
    new
    Logistyka
    NewCold

    NewCold

    Warszawa
    2 074 - 2 334 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Kontrola stanów magazynowych z wykorzystaniem dostępnych systemów i aplikacji
    • Zapewnienie zgodności stanów magazynowych pomiędzy własnym WMS a WMS klienta
    • Wyjaśnianie rozbieżności między faktycznym a systemowym stanem towarów
    • Cykliczne raportowanie stanów i ruchów magazynowych oraz generowanie raportów na życzenie klientów (w tym finansowych)
    • Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji z natury i odzwierciedlanie wyników inwentaryzacji w WMS, raportowanie i wyjaśnianie różnic
    • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie (masterdata)
    • Zgłaszanie i rozwiązywanie problemów komunikacji międzysystemowej oraz wdrażanie rozwiązań w celu zachowania ciągłości procesów
    • Wprowadzanie korekt zużycia materiałów do produkcji w SAP
    • Udział w audytach zewnętrznych Kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z klientem

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w pracy Stock Controllera
    • Znajomość procesów logistycznych
    •  Doświadczenie w obsłudze WMS
    • Bardzo dobra znajomość programów MS Excel, Outlook, Word
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

    To oferujemy

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
    • Prywatna opieka medyczna dla pracownika
    • Dofinansowanie karty sportowej oraz możliwość dołączenia do grupowej polisy na życie
    • Kompleksowy program wdrożenia
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość wzięcia udziału w projektach na całym świecie w ramach grupy NewCold

    2 074 - 2 334 USD