• Wszystkie ofertyOlsztynSprzedażSprzedażDoradca Techniczno-Handlowy
    Doradca Techniczno-Handlowy
    new
    Sprzedaż
    Niczuk

    Niczuk

    Olsztyn
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    zaangażowanie

    dobra organizacja pracy

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Jesteśmy firmą z ponad 60-letnią tradycją, która produkuje wyroby do systemów instalacyjnych dla branży budowlanej.

    Naszą markę wyróżnia wysoka jakość produkowanych wyrobów, największe na rynku wsparcie techniczne oraz dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta. Dynamiczne plany rozwoju i ekspansji firmy stanowią szansę dla osób, które pragną dołączyć do grona profesjonalistów i pasjonatów branży.

    ⭐Więcej na niczuk.pl

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    ·       pozyskiwanie klientów B2B ( Inwestorzy, Instalatorzy)

    ·       udział w projektach inwestycyjnych farm fotowoltaicznych

    ·       wsparcie techniczne klientów

    ·       budowanie długotrwałych relacji z klientami

    ·       organizowanie i prowadzenie szkoleń

    ·       planowanie i raportowanie działań handlowych

    ·       realizacja planów sprzedażowych

    ·       ścisła współpraca z innymi działami firmy

    ·       kształtowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy

    OCZEKIWANIA

    ·       wykształcenie wyższe techniczne

    ·       doświadczenie B2B w branży HVAC, OZE, PV lub pokrewne

    ·       doświadczenie w pozyskiwaniu klientów oraz podtrzymywaniu relacji z nimi

    ·       umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży

    ·       dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania częstych wyjazdów służbowych

    ·       elastyczność w działaniu i doskonała organizacja czasu pracy

    ·       prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY

    ·       stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, nastawionej na dynamiczny rozwój

    ·       transparentne warunki wynagrodzenia

    ·       możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji

    ·      atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: świadczenia świąteczne, wczasy pod gruszą

    ·      dofinansowanie do pakietu medycznego Luxmed, urlopu, karty benefit, wyprawek szkolnych, biletów do filharmonii i teatru

    ·      niezbędne narzędzia pracy

    Proces rekrutacji:

    • ANALIZA ZGŁOSZEŃ - Nasz Dział Rekrutacji zapozna się z otrzymanymi dokumentami i wybierze kandydatury odpowiadające oczekiwaniom określonym w ogłoszeniu rekrutacyjnym, bądź bieżącym potrzebom kadrowym.

    • WSTĘPNA ROZMOWA TELEFONICZNA - Możesz spodziewać się telefonu w celu uzupełnienia informacji w otrzymanych dokumentach aplikacyjnych. To dobry moment na zadanie pierwszych pytań.

    • SPOTKANIE REKRUTACYJNE - ( stacjonarne lub online) Na tym etapie poznasz swojego przyszłego przełożonego. Dla Ciebie to szansa na zadanie pytań dotyczących szczegółów stanowiska, a dla nas – okazja do poznania się i potwierdzenia Twojej wiedzy i kompetencji. Możesz również zostać poproszony o wypełnienie testu wiedzy z konkretnej dziedziny bądź testu analitycznego. Zwykle nasze rekrutacje przeprowadzamy w dwóch etapach, przy bardziej wymagających stanowiskach może pojawić się ich więcej.

    • WITAMY W ZESPOLE THALE! 🙌 Jeśli proces rekrutacji zakończy się pozytywnie i obie strony wyrażą chęć współpracy, poznasz historię i strukturę firmy oraz swoich współpracowników. Zostaniesz objęty programem wdrożeniowym. Zapewnimy Ci niezbędne szkolenia na początkowym etapie współpracy z nami.