• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSpecjalista ds. Social Media
    Specjalista ds. Social Media
    Marketing
    Niczuk

    Niczuk

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    zaangażowanie
    dobra organizacja pracy
    myślenie sprzedażowe
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Jesteśmy firmą z ponad 60-letnią tradycją, która produkuje wyroby do systemów instalacyjnych dla branży budowlanej.

    Naszą markę wyróżnia wysoka jakość produkowanych wyrobów, największe na rynku wsparcie techniczne oraz dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta. Dynamiczne plany rozwoju i ekspansji firmy stanowią szansę dla osób, które pragną dołączyć do grona profesjonalistów i pasjonatów branży.

    ⭐Więcej na niczuk.pl

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Planowanie i realizacja działań marketingowych firmy w kanale online mających na celu umacnianie pozycji lidera THALE oraz wsparcie sprzedaży specjalistycznych wyrobów dla branży budowlanej
    • Merytoryczna opieka i rozwój strony firmowej www.niczuk.pl
    • Planowanie i realizacja, we współpracy z agencją SEO, kampanii Google Ads na wybrane rynki
    • Planowanie i realizacja kampanii e-mailowych na podstawie wcześniej przygotowanego planu
    • Planowanie i realizacja komunikacji wewnętrznej z wykorzystaniem udostępnionych narzędzi, wdrażanie nowych rozwiązań