• Wszystkie ofertyLegionowoInżynieriaInneInżynier ds. Utrzymania Ruchu
    Inżynier ds. Utrzymania Ruchu
    new
    Inżynieria
    NOWEL Sp. z o. o.

    Legionowo
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    mechanika

    język angielski

    prawo jazdy kat. B

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Legionowo

    Opis stanowiska:

    • Planowanie i organizowanie konserwacji, przeglądów i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Nadzór nad utrzymaniem sprawności technicznej parku maszynowego
    • Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych
    • Kontrolowanie właściwego sposobu eksploatacji maszyn i urządzeń
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi w obszarze związanym z utrzymaniem ruchu
    • Planowanie i zakup narzędzi oraz części zamiennych i eksploatacyjnych
    • Przygotowywanie analiz i raportów( dot. min. bieżących kosztów działu, wyników).

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (kierunek mechanika lub pokrewne)
    • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Gotowość do pracy w godzinach 8:00-16:00
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dobra pakietu MS Office oraz AutoCad
    • Zaangażowanie, zdolności analityczne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziane: aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
    • Możliwość pracy w jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w branży
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne)
    • Parking dla pracowników
    • W pełni wyposażona kuchnia oraz dostęp automatów vendingowych z obiadami, przekąskami i napojami
    • Najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy w tym m.in. odzież i środki ochrony osobistej
    • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.