• Wszystkie ofertyLegionowoSupportSpecjalista ds. Obsługi Klienta
    Specjalista ds. Obsługi Klienta
    new
    Support
    NOWEL Sp. z o. o.

    Legionowo
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    język angielski

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Legionowo

    Opis stanowiska:

    • Obsługa zamówień od klientów krajowych i zagranicznych w oparciu o analizę danych (m.in. dostępność towaru, lokalizacja, możliwości transportowe, reklamacje)
    • Wprowadzanie i obsługa zamówień w systemie SAP
    • Stały kontakt z klientem w sprawie realizacji zamówienia (m.in. potwierdzenie terminu dostawy, dostępności produktów, wysyłka faktur)
    • Koordynacja przebiegu dostawy do klienta
    • Wyjaśnianie nieprawidłowości i dbanie o porządek w dokumentacji
    • Wystawianie faktur oraz faktur korygujących w systemie SAP
    • Współpraca z zespołem realizacji zamówień oraz innymi działami.

    Wymagania:

    • 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z logistyką, dystrybucją, dokumentacją magazynową, spedycją, obsługą zamówień
    • Gotowość do pracy w godzinach 8:00-16:00 lub 8:30-16:30
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (także klienci zagraniczni)
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętność łączenia faktów w procesach logistycznych
    • Otwartość, komunikatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne),
    • Parking dla pracowników,
    • Samodzielną i pełną wyzwań pracę,
    • W pełni wyposażoną kuchnię oraz dostęp do automatów vending-owych z obiadami, przekąskami i napojami,
    • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.