• Wszystkie ofertyPoznańMarketingPerformance (SEM)Specjalista Google/FB Ads
    Specjalista Google/FB Ads
    new
    Marketing
    NPROFIT

    NPROFIT

    Poznań
    1 296 - 2 593 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 396 - 1 966 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Facebook Ads

    Google Analytics

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Wymagania:

    • minimum rok doświadczenia w prowadzeniu kampanii w systemie reklamowym Google Ads,
    • pracowałaś/eś na narzędziach: Google Analytics 4, Google Merchant Center, Google Tag Manager, Google Ads Editor oraz Looker Studio,
    • potrafisz wytłumaczyć pojęcia: CPA, ROAS, konwersja, dopasowanie przybliżone językiem zrozumiałym dla klienta,
    • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu kampanii Ads dla domen e-commerce oraz domen usługowych, również dla mikro budżetów reklamowych,
    • posiadasz doświadczenie w pracy na popularnych platformach CMS pod kątem konfiguracji kampanii Ads,
    • wyciąganie wniosków i podejmowanie decyzji na podstawie analizy liczb nie jest dla Ciebie kłopotem,
    • pracowałeś/aś mając bezpośredni kontakt z klientem,
    • znajomość systemu reklamowego Facebook Ads będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość pracy na Asanie będzie dodatkowym atutem.

    Zakres obowiązków:

    • praca związana z realizacją kampanii Google Ads na każdym etapie ich życia: tworzenie kont i zasobów, konfiguracja konwersji, podejmowanie decyzji na temat strategii działań dla danego klienta, budowa odpowiedniej struktury konta reklamowego, bieżąca optymalizacja kampanii oraz wprowadzanie zmian i testów rozwojowych,
    • bezpośrednia współpraca z działem obsługi klienta na Asanie, w sprawach dotyczących klientów pod Twoją opieką,
    • doraźny kontakt mailowy/telefoniczny/meet bezpośrednio z klientem, którego jesteś opiekunem,
    • raportowanie postępów prac u Twoich klientów w firmowym CRM,
    • tworzenie raportów dla Twoich klientów w Looker Studio.

    Oferujemy:

    • możliwość pracy zdalnej,
    • formę współpracy zlecenie/B2B
    • dostęp do firmowej biblioteczki z kursami,
    • możliwość pracy przy wielu różnorodnych projektach,
    • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
    • dofinansowanie do karty MultiSport,
    • opiekę medyczną,
    1 296 - 2 593 USD

    B2B

    1 396 - 1 966 USD