• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaJunior PR & Influencer Marketing Specialist
    Junior PR & Influencer Marketing Specialist
    Marketing
    Ogilvy

    Ogilvy

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    Microsoft Office

    PR/public relations

    marketing

    język angielski

    Opis stanowiska

    Ogilvy– najlepsza sieć reklamowa wg rankingu WARC (przez cztery lata z rzędu 2021, 2022, 2023, 2024), jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie reklamy. Ogilvy Poland pracuje na co dzień m.in. dla takich marek jak njumobile, Empik, TK Maxx, The Coca - Cola Company, Shell, Winiary czy Mondelez (Milka, Nussbeisser, Prince Polo). Agencja realizuje prace nagradzane na międzynarodowych festiwalach w Cannes Lions, D&AD i The One Show, Clio Awards.

    Twój zakres obowiązków

    • Aktywny udział w:
    • realizacji projektów dla międzynarodowych klientów agencji
    • koordynacji kampanii z influencerami
    • organizacji eventów i akcji specjalnych
    • pracy z podwykonawcami
    • prowadzeniu komunikacji klientów w mediach społecznościowych (IG, FB)
    • Tworzenie tekstów na potrzeby projektów
    • Tworzenie prezentacji i raportów
    • Bieżący kontakt z klientami, dziennikarzami (media relations), influencerami, celebrytami

    Nasze wymagania

    • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji PR/ lub influencer marketingowej w branży beauty/lifestyle
    • Lekkie pióro oraz umiejętność tworzenia tekstów o różnorodnej tematyce i formie
    • Zainteresowanie i aktywne korzystanie z social mediów (IG, FB, TikTok)
    • Doskonała znajomość MS Office
    • Kreatywność, proaktywne podejście
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienna praca w języku angielskim)

    To oferujemy

    • Pracę przy realizacji ciekawych kampanii dla największych marek na rynku
    • Możliwość rozwoju
    • Opiekę medyczną o podwyższonym standardzie
    • Dofinansowanie do zajęć sportowych
    • Praca hybrydowa (min. 2 dni w tygodniu w biurze)
    • Nowoczesne biuro
    • Dostęp do międzynarodowych kursów i szkoleń
    • Przyjazna atmosfera
    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)