• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BJunior New Business Manager
    Junior New Business Manager
    new
    Sprzedaż
    ORION MEDIA GROUP Sp. z o.o. Sp.K.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    W Orion Media Group stawiamy na kompleksową obsługę klientów, którzy chcą wypromować swój biznes w internecie. Zajmujemy się SEO, link buildingiem, tworzeniem treści w wielu językach, publikacjami oraz produkcją podcastów i wideo. Naszym priorytetem są partnerskie relacje zarówno z klientami, jak i pracownikami. Chcesz dołączyć? Sprawdź nasze oferty pracy!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    SEO

    Google Ads

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Nasz zespół składa się z ekspertów z różnych obszarów marketingu. Jeśli jesteś kreatywny / -na, chcesz się dalej rozwijać pracując z najlepszymi w branży, tworząc ambitne projekty marketingowe, dołącz do Orion Media Group!

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Junior New Business Manager.

    Osoba na tym stanowisku:

    • będzie uczestniczyła w wielu ciekawych projektach realizowanych przez naszą firmę;
    • będzie miała kluczowe znaczenie w pozyskiwaniu nowych klientów oraz w utrzymywaniu trwałych relacji z obecnymi klientami,
    • będzie odpowiedzialna za analizowanie rynku, identyfikowanie możliwości biznesowych oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju naszej agencji.

    System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + prowizja

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

    Typ klienta : B2B (klienci-firmy)

    Rekrutacja 2 etapowa ( I etap zdalny, II etap w siedzibie firmy)

    Zakres obowiązków:

    ● Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

    ● Rozpoznawanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług marketingu internetowego,

    ● Organizacja spotkań, prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów,

    ● Opracowywanie ofert i przygotowywanie prezentacji sprzedażowych,

    ● Budowanie długotrwałych relacji z pozyskanymi klientami,

    ● Uczestniczenie w szkoleniach i wydarzeniach branżowych,

    Czego oczekujemy:

    ● Minimum trzyletniego doświadczenia w zakresie digital marketingu, zdobytego w domu mediowym lub agencji marketingowej,

    ● znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym (SEO, Kampanie Adwords, strony www),

    ● Umiejętności nawiązywania relacji biznesowych i prowadzenia negocjacji z klientami,

    ● Pozytywnego nastawienia i determinacji w osiąganiu założonych celów sprzedażowych,

    ● Doświadczenia w pracy z klientami z sektora B2B,

    ● Wysokiej kultury osobistej.

    To oferujemy:

    ● Wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia,

    ● Wynagrodzenie – podstawa + przejrzysty system prowizyjny,

    ● Praca stacjonarna w biurze na Saskiej Kępie w Warszawie,

    ● Kompleksowy onboarding obejmujący wszystkie obszary merytoryczne,

    ● Możliwość pracy nad różnorodnymi projektami i markami należącymi do grupy Orion Media Group,

    ● Udział w konferencjach branżowych,

    ● Przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

    ● Dofinansowanie karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej,

    ● Niezbędne narzędzia do pracy.

    Nasza atmosfera pracy sprzyja kreatywności i zaangażowaniu, dlatego szukamy kogoś, kto jest pełen entuzjazmu i gotów na wyzwania. Dołącz do nas i stań się częścią zespołu, który ma realny wpływ na sukces naszych klientów!