• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedaż B2BKierownik / Kierowniczka ds. Kluczowych Klientów (Key Account Manager)
    Kierownik / Kierowniczka ds. Kluczowych Klientów (Key Account Manager)
    Sprzedaż
    P4 Sp. z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    ict

    prawo jazdy kat. B

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Twoje zadania:

    • Współtworzenie strategii sprzedaży, pozyskania, utrzymania i rozwoju klientów biznesowych z segmentu MLE
    • Realizacja określonych celów sprzedażowych do nowych i obecnych klientów
    • Poszukiwanie możliwości i źródeł dotarcia oraz pozyskania nowych klientów
    • Efektywne budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami
    • Diagnozowanie potrzeb klientów i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań
    • Kreowanie profesjonalnego wizerunku firmy
    • Analiza konkurencji oraz bieżących trendów na rynku telekomunikacyjnym

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zarządzaniu sprzedażą do klientów z segmentu MLE
    • Posiadasz doświadczenie w skutecznym budowaniu i utrzymaniu bazy klientów
    • Znasz branżę telekomunikacyjną i usługi ICT
    • Wykazujesz umiejętności interpersonalne pozwalające na swobodną i efektywną komunikację
    • Cechuje Cię innowacyjność, proaktywne podejście i umiejętność szybkiej analizy
    • Dobrze znasz pakiet MS Office

    Korzyści dla Ciebie:

    • Umowa o pracę
    • Premia kwartalna
    • Praca hybrydowa (office + home office)
    • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
    • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja) oraz zniżki pracownicze
    • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
    • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
    • Dodatkowy benefit świąteczny
    • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną