• Wszystkie ofertyBochniaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKosztorysant stolarki PVC
    Kosztorysant stolarki PVC
    new
    Inżynieria
    PAGEN

    PAGEN

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kosztorysowanie

    zmysł techniczny

    Mile widziane

    stolarka PVC

    języki obce

    Opis stanowiska

    Innowacyjność, jakość i nieustanny rozwój to wartości, na których budujemy nasz rynkowy sukces. Stawiamy na energicznych i ukierunkowanych na sukces ludzi, budując pełen pasji zespół profesjonalistów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Siedziba firmy PAGEN Sp. z o.o.

    Gnojnik (pow. brzeski), małopolskie

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie kosztorysów stolarki okiennej i drzwiowej PVC.
    • Przygotowanie zamówień do produkcji.
    • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz firmy.
    • Pomoc technologiczna oraz wsparcie dla działów handlowych.
    • Stała współpraca z pozostałymi działami w firmie.

    Wymagania:

    • Zmysł techniczny.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne.
    • Znajomość obsługi komputera.
    • Samodzielność w działaniu, skrupulatność i dobra organizacja pracy.
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

    Mile widziane:

    • Znajomość branży stolarki PVC.
    • Obsługa programów do kosztorysowania stolarki.
    • Znajomość języków obcych.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę.
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.
    • Szkolenia produktowe.
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
    • Udział w imprezach integracyjnych oraz wspólnych inicjatywach.

    Dołącz już dziś i wspólnie twórzmy przyszłość branży stolarki otworowej!

    PAGEN jest jednym z wiodących polskich producentów okien, drzwi, bram garażowych i rolet. Nasze produkty PVC i aluminium cenione są w Polsce, Niemczech, Austrii, Włoszech, Holandii, Belgii, Francji, Wlk. Brytanii, a nawet w Kanadzie, USA i Australii. Rozwój własnej sieci salonów sprzedaży oraz aktywność międzynarodowa przyczynia się do wzmacniania pozycji polskiej branży stolarki okienno-drzwiowej, która jest liderem eksportu w Europie.

    Prosimy o dodanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.