• Wszystkie ofertyRzeszówPMKierownik Kontraktu budowlanego, usług zieleniarskich, komunlanych
    Kierownik Kontraktu budowlanego, usług zieleniarskich, komunlanych
    new
    PM
    Park-M

    Park-M

    2 074 - 2 852 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    metodologia projektowa

    Microsoft Office Excel

    budżetowanie

    zarządzanie projektami

    dobra organizacja pracy

    relacje z Klientami

    negocjacje

    prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    zamówienia publiczne

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Kierowanie i bezpośredni nadzór nad przydzielonymi projektami zgodnie z wymogami kontraktu, harmonogramem, budżetem, dokumentacją techniczną oraz zasadami BHP i ppoż
    • Kontrola nad terminowością oraz jakością realizowanych projektów.
    • Zarządzanie budżetem oraz rentownością kontraktów
    • Sporządzanie protokołów odbioru, protokołów finansowych oraz wszystkich niezbędnych not do fakturowania oraz rozliczania wykonanych prac.
    • Optymalna organizacja prac przydzielonych brygad jak również przydzielonego sprzętu.
    • Nawiązywanie oraz budowanie trwałych relacji ze zleceniodawcami/klientami
    • Raportowanie zaawansowania robót i budżetu

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, rozproszonymi projektami oraz sprzętem
    • Wykształcenie minimum średnie: ogrodnictwo, leśnictwo, budowlane, techniczne
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
    • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
    • Znajomość metodologii prowadzenia projektów
    • Umiejętność budżetowania
    • Umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie
    • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
    • Gotowość do podróży służbowych, głównie południowa i centralna Polska
    • Obsługa komputera - MS Office, prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    Doświadczenie w kontraktach dotyczących zamówień publicznych

    To oferujemy

    • pracę w Firmie będącej Liderem na rynku zagospodarowania i utrzymania terenów zieleni, która od ponad 25 lat wdraża projekty zarówno inwestycyjne jak i związane ze świadczeniem usług w obszarze pielęgnacji zieleni oraz prac porządkowych na obszarach miejskich. Średniorocznie realizującej kilkadziesiąt projektów o wartości od kilkuset tysięcy do kilkudziesięciu mln złotych
    • stabilne warunki zatrudnienia: kontrakt B2B, wynagrodzenie 8000-11000 netto plus możliwe premie w postaci % od wyniku, pierwsza umowa możliwa od razu na rok
    • rozwój zawodowy – poprzez samodzielną pracę nad ważnymi, różnorodnymi projektami, współpracę z najlepszymi specjalistami, awans, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość zdobycia uprawnień
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
    • świadczenia dodatkowe dla pracownika i jego rodziny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe)
    • prosty i przejrzysty proces rekrutacji - każdy kandydat jest na bieżąco informowany o statusie aplikacji
    2 074 - 2 852 USD

    B2B