• Wszystkie ofertyCzęstochowaSprzedażPraca w sklepieDoradca Klienta - Nowy Elektromarket
    Doradca Klienta - Nowy Elektromarket
    Sprzedaż
    PEOPLEPRO

    PEOPLEPRO

    Częstochowa
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    pomysłowość

    dobra organizacja pracy

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Poszukujemy Doradcy Klienta do MediaExpert - umowa o pracę

    Dołącz do nas i zostań Expertem 💪

    ✍️ Zakres obowiązków

    • dobór produktów do potrzeb klientów
    • zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych
    • prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami
    • przyjmowanie dostaw
    • ekspozycja towarów
    • dbanie o ład i porządek w elektromarkecie

    💡 Wymagania

    • komunikatywności i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów
    • orientacji na osiąganie celów sprzedażowych
    • dążenia do podnoszenia wiedzy i kompetencji
    • doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

    ⭐Oferujemy

    • średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że:

    ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł

    ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł

    sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz!

    • promesę, czyli gwarancję premii przez pierwsze 3 mc (masz spokojną głowę do wdrożenia w obowiązki)
    • umowę o pracę bez okresu próbnego
    • kartę MultiSport z dofinansowaniem
    • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem (także dla Twojej rodziny)
    • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich
    • zniżki na zakupu w naszych elektromarketach
    • Program Poleceń Pracowników (do 2000 zł za osobę)
    • bony i premie świąteczne
    • nagrody jubileuszowe
    • szansę na awans
    • wsparcie fundacji Mediaexpert „Włącz się”
    • kontakt z najnowszą technologią
    • szkolenia produktowe i sprzedażowe