• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BB2B Enterprise Sales Representative (HR)
    B2B Enterprise Sales Representative (HR)
    new
    Sprzedaż
    Pergamin

    Pergamin

    Warszawa
    2 593 - 3 890 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CRM

    Enterprise

    HR

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Pergamin to dynamiczny startup założony w 2017 roku, który rozwija nasz autorski system do zarządzania umowami online w modelu SaaS. Współpracujemy głównie z firmami z segmentu enterprise, a wśród naszych klientów są m.in. Benefit Systems, VOLVO, Kross, Bolt i Westwing. Odwiedź Pergamin, aby dowiedzieć się więcej!

    W związku z naszym szybkim rozwojem poszukujemy B2B Enterprise Sales Representative z doświadczeniem. Ta rola jest kluczowa w realizacji naszej strategii sprzedaży, koncentrując się na sektorze technologii dla HR i pozyskiwaniu nowych klientów enterprise. Ta rola wymaga samodzielnego budowania i zarządzania pipeline'em sprzedażowym o wysokiej wartości oraz zamykania kluczowych transakcji w zgodzie z Challenger Sales Methodology.

    Główne obowiązki:

    • Samodzielne pozyskiwanie i rozwijanie nowych klientów enterprise
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Utrzymywanie i rozwijanie wartościowych relacji z kluczowymi decydentami
    • Analiza potrzeb klientów i przygotowanie ofert
    • Przeprowadzanie prezentacji produktów/usług na poziomie C-level
    • Monitorowanie rynku i konkurencji
    • Koordynacja działań sprzedażowych z innymi działami firmy
    • Wsparcie działu marketingu w pozyskiwaniu leadów
    • Przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych
    • Bieżąca aktualizacja danych w systemie CRM
    • Regularne raportowanie do przełożonych
    • Efektywne zarządzanie czasem pracy
    • Budowanie i pielęgnowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • Przygotowywanie raportów i analiz działalności

    Co oferujemy:

    • Nastawienie na wysoką jakość i “getting things done”,
    • Wsparcie zespołowe z możliwością uzyskania mentoringu od zagranicznych specjalistów B2B enterprise 🇺🇸
    • Obserwowanie, jak nasz produkt rozwiązuje rzeczywiste problemy naszych klientów i skaluje się nie tylko w Polsce, ale także międzynarodowo.
    • Przyjazna i wspierająca kultura pracy skoncentrowana na osiąganiu celów.
    • Możliwości rozwoju umiejętności miękkich i dbanie o dobrostan członków zespołu.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie i prowizji za wyniki.

    Wymagania:

    • Udokumentowane sukcesy: Sukcesy w osiąganiu i przekraczaniu celów sprzedażowych.
    • Doświadczenie: Minimum 4 lata doświadczenia w sprzedaży B2B enterprise w sektorze technologii HR.
    • Znajomość branży: Głębokie zrozumienie branży technologii HR i jej wyzwań.
    • Umiejętności sprzedażowe: Doskonałe umiejętności negocjacyjne, prezentacyjne i zamykania umów.
    • Challenger Mindset: Doświadczenie w prowadzeniu rozmów na poziomie C-level i skuteczne identyfikowanie kluczowych decydentów.
    • Umiejętności komunikacyjne: Silne umiejętności werbalne i pisemne w języku polskim. Język angielski na poziomie B2.
    • Gracz zespołowy: Zdolność do efektywnej pracy w zespole i współpracy z kolegami i koleżankami z różnych działów.
    • Proaktywność: Proaktywne podejście do identyfikowania możliwości i rozwiązywania problemów,
    • Umiejętności techniczne: Sprawność w korzystaniu z oprogramowania CRM (np. Pipedrive) i innych narzędzi sprzedażowych.

    Dodatkowe atuty:

    • Zrozumienie technologii: Znajomość rozwiązań SaaS i oprogramowania do zarządzania umowami.
    • Sieć kontaktów: Rozbudowana sieć kontaktów w sektorze technologii HR i enterprise.
    • Umiejętności analityczne: Zdolność do analizy danych i trendów rynkowych w celu informowania strategii sprzedaży.

    Rodzaj współpracy:

    • Full time

    Tryb pracy:

    • Praca z naszego biura w Warszawie.
    2 593 - 3 890 USD

    B2B