• Wszystkie ofertySiedlceSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista_ka ds. Rozwoju Biznesu - Siedlce
    Specjalista_ka ds. Rozwoju Biznesu - Siedlce
    new
    Sprzedaż
    Philip Morris International

    Siedlce
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    prawo jazdy kat. B

    praca w grupie

    negocjacje

    Analiza Danych

    rozwiązywanie problemów

    Opis stanowiska

    CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?

    • Analizą podległego terytorium pod kątem szans i zagrożeń dla rozwoju biznesu;
    • Efektywną alokacją powierzonego budżetu;
    • Szkoleniem i wsparciem detalistów w zakresie sprzedaży naszych produktów;
    • Negocjacją umów handlowych i ustalaniem warunków współpracy z klientami na swoim terenie;
    • Realizacją celów biznesowych, przyczyniając się do zwiększania udziałów rynkowych produktów Philip Morris;
    • Budowaniem i podtrzymywaniem relacji z partnerami biznesowymi oraz konsumentami.

    KOGO SZUKAMY?

    • Masz doświadczenie we współpracy z klientami B2B – warunek konieczny;
    • Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientem B2C;
    • Posiadasz poparte przykładami doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z partnerami biznesowymi;
    • Lubisz pracować z ludźmi, jesteś otwarty_a na ich potrzeby;
    • Umiesz analizować dane oraz przygotowywać plan działania na podstawie wyciągniętych wniosków;
    • Jesteś zorientowana_y na działanie i rozwiązywanie problemów;
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B (min. 1 rok);
    • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów;
    • Mieszkasz lub jesteś gotowy_a przeprowadzić się w okolice Siedlec.

    CO CI OFERUJEMY?

    • Umowa o pracę na pełen etat;
    • Przejrzysty system wynagrodzeń: podstawa + premia
    • Narzędzia pracy: iPhone, iPad;
    • Auto służbowe, z możliwością wykorzystania do celów prywatnych;
    • Bogaty pakiet szkoleń na start oraz dofinansowanie szkoleń dodatkowych (Rosetta Stone, Udemy);
    • Atrakcyjny pakiet medyczny dla Ciebie i rodziny
    • Kafeteria benefitów do wyboru
    • Dofinansowanie do karty Multisport i pakietów startowych w zawodach sportowych;
    • Pracowniczy Program Emerytalny - dodatkowe 4% przelewane na konto emerytalne
    • Ubezpieczenie na życie;
    • Dofinansowanie posiłków (270 zł na karcie Sodexo);
    • Prezenty z okazji ważnych wydarzeń życiowych;
    • Nagrody jubileuszowe;
    • Program Happy Parents.