• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista/ Specjalistka ds. Sprzedaży w Terenie - Warszawa/Legionowo
    Specjalista/ Specjalistka ds. Sprzedaży w Terenie - Warszawa/Legionowo
    new
    Sprzedaż
    Philip Morris International

    1 517 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    relacje biznesowe

    sprzedaż B2B

    negocjacje

    Opis stanowiska

    Oferujemy

    • Umowa o pracę na pełen etat
    • Przejrzysty system wynagrodzeń: podstawa (nie mniej niż 5850 zł brutto) + premia

    Twój zakres obowiązków

    • Budowanie dostępności, widoczności i komunikacji naszych produktów w punktach sprzedaży detalicznej
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
    • Szkolenie i wsparcie detalistów w zakresie sprzedaży naszych produktów
    • Negocjacja umów handlowych i ustalanie warunków współpracy z klientami na swoim terenie
    • Realizacja celów biznesowych, przyczyniając się do zwiększania udziałów rynkowych produktów Philip Morris

    Wymagania

    • Masz doświadczenie we współpracy z klientami B2B (mile widziane doświadczenie w branży FMCG)
    • Wiesz, jak budować i utrzymywać relacje biznesowe
    • Wiesz, co to badanie potrzeb oraz lejek sprzedażowy
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B (min. 1 rok)
    • Posiadasz wykształcenie wyższe lub status studenta/studentki

    Benefity

    • Służbowy samochód do użytku prywatnego
    • Prywatna opieka medyczna
    • Platforma do nauki języków obcych
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów
    • Ubezpieczenie na życie
    • Program emerytalny: dodatkowe 4% przelewane na konto emerytalne
    • Karta lunchowa (270 zł co miesiąc)
    • Prezenty z okazji ważnych wydarzeń życiowych
    • Program rekomendacji pracowników
    • Dofinansowanie do Karty Multisport
    • Dofinansowanie pakietów startowych w zawodach sportowych
    1 517 USD