• Wszystkie ofertyMosinaMarketingeCommerceProject Manager Marketplace
    Project Manager Marketplace
    Marketing
    Pirk Spark Agencja Marketingowa

    1 779 - 3 051 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 779 - 3 051 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    analiza

    zarządzanie projektami

    Allegro Ads

    Allegro

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W strategii Pirk Spark na 2024 roku mamy zapis, że chcemy pracować z najlepszymi! Jeśli zatem jesteś osobą, która w swoim fachu dąży do bycia najlepszym, to jesteśmy właśnie dla Ciebie i zapraszamy do aplikowania do nas.

    Wierzymy mocno w rozwój naszych ludzi i pomagamy im w tym, by stali się TOP 1 tak jak nasza agencja. Trzeba Ci bowiem wiedzieć, że posiadamy najwyższą certyfikację Allegro Ads, a w tym roku serwis Allegro wyróżnił nas jako leadera jakości (Quality Championa 2024).

    Czym się zajmujemy? Działamy w B2B, obsługując firmy sprzedające na Allegro. Jesteśmy odpowiedzialni za ich wzrost na tym marketplace. Prowadzimy im reklamy Allegro Ads, zarządzamy promocjami, wspieramy ich oprawą graficzną i contentem, a także strategicznie. Posiadamy własną aplikację AlleSpark, która w połączeniu z wiedzą naszego zespołu dowozi świetne rezultaty.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

    osoby na stanowisko Project Manager Marketplace. Zadaniem PM’a będzie wsparcie największych projektów. Jesteśmy otwarci na osoby z co najmniej 2-letnim doświadczeniem w kierowaniu projektów e-commercowych lub digitalowych.

    Miejsce pracy:

    • dla osób z Poznania i okolic: Poznań (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie)
    • dla osób spoza Poznania i okolic: wtorek-środa w biurze w Poznaniu, pozostałe dni zdalnie.

    Zadania, które Ci powierzymy:

    • prowadzenie i nadzór nad powierzonymi projektami,
    • tworzenie harmonogramów działania oraz dbanie o ich planową realizację,
    • tworzenie strategii we współpracy z klientami,
    • prowadzenie spotkań zewnętrznych z klientami,
    • przeprowadzenie spotkań wewnętrznych z podległym zespołem,
    • monitorowanie założonych wskaźników,
    • raportowanie postępu prac i wskaźników klientowi, w tym tworzenie raportów w oparciu o wypracowane przez agencję narzędzia,
    • szybkie reagowanie na pojawiające się problemy i umiejętność ich przewidywania (“gaszenie pożarów”),
    • przygotowywanie niezbędnych w trakcie projektu dokumentów i arkuszy kalkulacyjnych.

    Dlaczego chcesz z nami pracować:

    • otrzymasz ogromną dawkę wiedzy dotyczącej marketplace, a w szczególności o Allegro,
    • zajmiesz się projektami kluczowych klientów,
    • wspierać Cię będzie zgrany i sympatyczny zespół ludzi, którzy lubią to, co robią i naprawdę wiedzą co robić (są specjalistami – możesz na nich liczyć w trudniejszych projektach),
    • duża samodzielność w działaniu, możliwość realizowania własnych strategii,
    • ogromne możliwości rozwoju i powiększania swojej wartości na rynku pracy.

    Dodatkowo:

    • stabilne i elastyczne zatrudnienie – UZ/UOP/B2B to, co dla Ciebie jest odpowiednie,
    • szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne,
    • praca w formule hybrydowej w pełnym wymiarze godzin da Ci elastyczność (nasze biuro ma atrakcyjną lokalizację w centrum Poznania, na Jeżycach).

    Mamy 3 etapy rekrutacji:

    • Pierwszy etap to zadanie rekrutacyjne które dostaniesz od nas na maila.
    • Kolejny to rozmowa, która będzie trwać około 30 min
    • Ostatni etap, to rozmowa z Managerem Działu Realizacji oraz CEO

    Kogo preferujemy?

    Poszukujemy osób z doświadczeniem w dziedzinie marketplace na poziomie mid i eksperckim. Preferujemy osoby z minimum rocznym doświadczeniem w agencji marketingowej, ale nie jest to warunek konieczny.

    1 779 - 3 051 USD

    B2B