• Wszystkie ofertySzklarska PorębaHoReCaGastronomiaBarman w 5* hotelu
    Barman w 5* hotelu
    HoReCa
    Platinum Mountain Hotel&SPA

    Szklarska Poręba
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność
    umiejętności barmańskie
    książeczka sanepidowska

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i obiekt dla osób 12+ Platinum Adults. Resort dysponuje prawie 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi, strefą SPA & Wellness, a także salonem Dr Irena Eris Beauty Partner.

    W związku z prężnym rozwojem i rozbudową obiektu, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: Barman.

    Miejsce pracy: Szklarska Poręba.

    Oferujemy pracę z możliwością zakwaterowania.

    Zapraszamy osoby zaineresowane pracą na dłuższy okres czasu.

    Zakres obowiązków:

    - Obsługa gości w punktach barowych obiektu oraz w trakcie bankietów i cateringów zewnętrznych,

    - Zapewnienie najwyższej jakości obsługi barmańskiej oraz dbałość o standard serwowanych napojów,

    - Przestrzeganie obowiązujących przepisów i procedur,

    - Przestrzeganie norm i standardów HACCP,

    - Utrzymywanie czystości stanowiska pracy,

    - Ścisła współpraca z pracownikami działu F&B oraz z innymi działami hotelu.

    Oczekiwania:

    - Posiadanie książeczki sanepidowskiej,

    - Umiejętności miksologiczne oraz znajomość alkoholi, win i koktajli,

    - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwartość na Gościa oraz jego potrzeby,

    - Miła aparycja i wysoka kultura osobista, dużo uśmiechu i pozytywnego nastawienia,

    - Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

    - Umiejętność szybkiego reagowania i pracy pod presją czasu,

    - Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

    - Punktualność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,

    - Znajomość języka angielskiego/ niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

    Oferujemy:

    - Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

    - W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,

    - Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,

    - Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

    - Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,

    - Program Poleceń Pracowniczych,

    - Program MultiLife,

    - Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu.

    - Ubezpieczenie grupowe,

    - Posiłki pracownicze,

    - Paczki świąteczne,

    - Parking dla pracowników.

    Dołącz do naszego #PlatynowegoZespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie.