• Wszystkie ofertySzklarska PorębaHoReCaGastronomiaKucharz w 5* hotelu
    Kucharz w 5* hotelu
    HoReCa
    Platinum Mountain Hotel&SPA

    Szklarska Poręba
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    umiejętności kulinarne

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    książeczka sanepidowska

    sumienność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i Platinum Adults, obiekt dedykowany dla gości dorosłych 12+. Resort dysponuje blisko 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi i oferuje swoim gościom bogatą, rodzinną infrastrukturę z kompleksem basenów, saun, siłownią oraz strefą SPA Dr Irena Eris Beauty, a także trzema restauracjami a'la carte i lobby barem.

    W związku z rozbudową obiektu, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: Kucharz.

    Miejsce Pracy: Szklarska Poręba

    Oferujemy możliwość zakwaterowania na terenie naszego resortu.

    Zakres obowiązków:

     - Przygotowywanie dań oraz dbanie o ich prezentację,

    - Utrzymywanie wysokiego standardu wykonywanych dań,

    - Współpraca przy tworzeniu nowego menu,

    - Dbanie o właściwe przechowywanie żywności i kontrolowanie jakości składników,

    - Dbanie o czystość i porządek miejsca pracy,

    - Zachowanie odpowiednich procedur bezpieczeństwa w kuchni.

    Oczekiwania:

     - Doświadczenie zawodowe,

    - Wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie,

    - Umiejętność pracy pod presją czasu i dobrej organizacji pracy,

    - Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

    - Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,

    - Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

     - Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

    - W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie resortu,

    - Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,

    - Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

    - Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,

    - Program Poleceń Pracowniczych,

    - Program MultiLife,

    - Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu,

    - Ubezpieczenie grupowe,

    - Posiłki pracownicze,

    - Paczki świąteczne,

    - Parking dla pracowników.

    Dołącz do naszego #PlatynowegoZespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie. ​