• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager
    Key Account Manager
    new
    Sprzedaż
    Playroom

    Playroom

    Warszawa
    2 852 - 4 149 USDBrutto miesięcznie - UoP
    3 112 - 4 149 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    Jesteśmy Firmą nastawioną na rozwój i wzrost. Podejmujemy wyzwania z wizją osiągania celów.

    Tworzymy firmę specjalistów, która poprzez rzetelne i adekwatne wsparcie klientów, codziennie wpływa na satysfakcję i radość z życia. Funkcjonujemy w branży wymagającej otwartości i rozumienia potrzeb ludzi do bycia szczęśliwym oraz spełnionym.

    Praca dla osoby, która jest skuteczna, rozwiązuje problemy a nie skupia się na ich istnieniu, wykazuje inicjatywę w działaniu.

    Wynagrodzenie zależy od Twojej wiedzy i kompetencji.

    Twój zakres obowiązków

    • Skuteczne realizowanie planów sprzedaży oraz celów jakościowych i ilościowych
    • Kompleksowa obsługa klienta B2B, obecnego i nowego
    • Zdobywanie nowych klientów - skuteczny prospecting, pozwalający na poszerzenie działań biznesowych Firmy
    • Zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami
    • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych oraz egzekwowanie ustaleń
    • Analizowanie potrzeb klientów i proponowanie odpowiednich rozwiązań zapewniających rozwój sprzedaży
    • Monitorowanie rynku i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych i sprzedaży na nowych rynkach
    • Koordynowanie działań wewnętrznych w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w branżach: farmacja, kosmetyki, suplementy diety - warunek konieczny
    • Doskonała znajomość klientów: sieci apteczne i drogerie, zwłaszcza działające online, hurtowni obsługujących rynki wymienione w punkcie 1 - warunek konieczny
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - warunek konieczny
    • Skuteczność w realizacji planów sprzedaży, celów jakościowych i ilościowych
    • Umiejętności negocjacyjne i zdolność budowania długoterminowych relacji z klientami
    • Umiejętność przygotowania ofert handlowych, negocjowania warunków sprzedaży
    • Zamiłowanie do analizy danych i pracy z danymi
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz biegłość w używaniu Excela.

    To oferujemy

    • Aktywny udział w rozwoju firmy
    • Adekwatne do Twojej wiedzy i kompetencji warunki płacy
    • Możliwość realizacji swoich ambicji i pomysłów
    • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
    • Zniżki pracownicze na zakupy w salonach reFForm i Secret Place
    • Wyposażone miejsce pracy i niezbędne narzędzia pracy są dla nas oczywistością
    • Praca hybrydowa: w biurze stacjonarnie w Warszawie oraz wyjazdy do klientów na spotkania na terenie całej Polski - szczegóły podczas rozmowy rekrutacyjnej.

    Benefity

    • elastyczny czas pracy
    • brak dress code’u
    • kawa / herbata
    2 852 - 4 149 USD

    Umowa o pracę

    3 112 - 4 149 USD

    B2B