• Wszystkie ofertyKrakówDesignGrafikaSenior Digital Product Designer
    Senior Digital Product Designer
    Design
    Plenti

    Plenti

    4 500 - 5 500 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Figma

    język angielski

    Adobe Photoshop

    Mile widziane

    SaaS

    HTML

    CSS

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć!

    Naszym klientem jest dynamicznie rozwijający się amerykański startup. Tworzą oni narzędzie dedykowane grafikom, które umożliwia współpracę w pełnym wymiarze. Możesz sobie to wyobrazić jako połączenie funkcjonalności Google Docs, Photoshopa, Discorda i Robloxa – wszystko w jednym miejscu. Wyobraź sobie rysunki, graficzne elementy, animacje, narzędzia 3D oraz wideo, które są w pełni dostępne poprzez przeglądarkę, dla każdego, z dowolnego miejsca :)

    Ich ciągły rozwój przekłada się na ilość użytkowników, która obecnie wynosi 2.000.000 zarejestrowanych osób i 70.000 aktywnych kont dziennie. Ich platforma została stworzona, aby wspierać wszystkich – od indywidualnych artystów po zespoły w największych studiach AAA, dlatego portfolio klientów firmy obejmuje takie firmy jak Riot Games, Wooga i Wildbrain, a w puli indywidualnych płatnych subskrybentów są artyści z najlepszych studiów korzystających z tego produktu - takich jak Netflix czy Disney Animation.

    Kogo szukamy?

    Poszukujemy Senior Digital Product Designera, który dołączy do niewielkiego zespołu i wesprze go w tworzeniu nowych projektów i prototypów. Zajmujemy się całością procesu - od koncepcji, aż do wdrożenia pomysłu na produkcję przez developerów, dlatego liczymy na Twoje zaangażowanie na każdym poziomie. Szukamy osoby, która interesuje się obszarem digital art, rysowaniem czy tworzeniem komiksów/ilustracji, gdyż wierzymy, że przełoży się to na lepsze zrozumienie czego potrzebują klienci i użytkownicy.

    Oto czym będziesz się zajmować:

    • Projektowaniem end-to-end, od koncepcji po końcową implementację
    • Łączeniem UX i UI oraz zajmowaniem się całościowym doświadczeniem użytkownika
    • Dostarczaniem wysokiej jakości projektów nowych funkcjonalności i usprawnień
    • Pracą nad rozwojem produktu, od rozpoznania możliwości i zdefiniowania wymagań po wdrożenie funkcji dla naszych klientów.
    • Prowadzeniem badań i opracowywaniem projektów na podstawie uzyskanych wyników
    • Udziałem w spotkaniach, burzach mózgów oraz prezentacjach prototypów kierownictwu i/lub klientom
    • Ścisłą współpracą z developerami podczas tworzenia i wdrażania nowych rozwiązań

    Co jest Ci potrzebne?

    • Pasja designu oraz malarstwa cyfrowego
    • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu produktów poparte solidnym portfolio (najlepiej desktop/web i mobile)
    • Biegłość w korzystaniu z Figma (tworzenie wireframe’ów, prototypowanie, zaawansowane projekty)
    • Znajomość narzędzi do digital painting takich jak Photoshop, Procreate, Clip Studio Paint i/lub innych
    • Doświadczenie w user research i testach użyteczności proponowanych rozwiązań
    • Analityczne myślenie oraz umiejętność wyciągania wniosków
    • Dobre zrozumienie zasad i metodologii projektowania zorientowanego na użytkownika
    • Zaawansowanie rozumienie procesu rozwoju produktu oraz doświadczenie na wielu etapach jego wdrażania
    • Samodzielność w dostarczaniu nowych rozwiązań oraz zaawansowanych prototypów
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz odnalezienie się w branżowym żargonie (min. B2+)
    • Elastyczne podchodzenie do czasu pracy (mogą wpadać spotkania w godzinach popołudniowych czasu polskiego, w których powinieneś/-aś brać udział)
    • Doświadczenie we współpracy z projektantami/managerami produktu/analitykami i developerami
    • Otwartość, komunikatywność i chęć bycia częścią kreatywnego teamu 🙂

    Byłoby wspaniale, gdybyś posiadał/-a:

    • Doświadczenie i/lub umiejętność czytania warstwy frontendowej, aby sprawniej komunikować się z developerami (m.in. HTML, CSS)
    • Doświadczenie w firmie opierającej się o SaaS
    • Znajomość branży artystycznej
    • Pomysły jak jeszcze można urozmaicić user experience w branży malarstwa cyfrowego

    Co otrzymasz?

    • Pracę nad rozwiązaniem pozwalającym zmieniać rzeczywistość artystów i grafików na całym świecie;
    • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B na czas nieokreślony;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie (4500$ - 5500$ netto/miesięcznie)
    • Akcje spółki - inwestorzy szacują dwudziestokrotny wzrost, w ciągu najbliższych lat
    • W 100% płatnie dni wolne (urlopy, chorbowe, święta)
    • Lubisz łączyć pracę i podróże? My również lubimy takie podejście, dlatego raz do roku dajemy możliwość wyjazdu na wspólny coworking.
    • Coroczny, globalny offsite całej firmy. Opłacimy Ci przylot, pobyt i zagwarantujemy dobrą zabawę :)
    • Stabilny kontrakt: mamy zapewnione finansowanie a jednocześnie już obecnie setki tysięcy użytkowników miesięcznie.
    • W 100% elastyczny czas pracy - oprócz spotkań z klientami i zespołami będziesz mieć pełną elastyczność podczas pracy; Chcesz iść na siłownię lub wyjść na lunch ze znajomymi w standardowych godzinach pracy? “ Knock yourself out ;)”
    • Chcemy, abyś nie tylko czuł się częścią zespołu, ale faktycznie BYŁ jego częścią. Będziesz mógł sam wpływać na kulturę, wartości i procesy. Twoja opinia i wkład będą cenne i istotne;
    • Regularne, zdalne spotkania zespołowe w ramach integracji - pokrywamy koszt jedzenia i napojów, liczy się dla nas dobra atmosfera i chillout;
    • Wszyscy jesteśmy dorośli, ufamy, że wykonasz swoją pracę i dopóki komunikujemy się na stand-upach, zgłaszamy problemy i prosimy o informację zwrotną – nikt nie będzie zaglądał Ci przez ramię.
    4 500 - 5 500 USD

    B2B