• Wszystkie ofertyKąty WrocławskieSprzedażSprzedażNew Business Consultant
    New Business Consultant
    new
    Sprzedaż
    PND FUTURA Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CRM

    skuteczna komunikacja

    samodzielność

    Microsoft Office

    sprzedaż B2B

    obsługa klienta

    skuteczne negocjacje

    Opis stanowiska

    Agencja brandingowa PND Futura - Tworzymy marki z przyszłością.

    Działamy na styku kreacji, strategii i biznesu. Łączymy pasję z profesjonalizmem. Doświadczenie z ciekawością świata. Znamy konsumenta i fascynują nas trendy kulturowe. Współtworzymy światowy design. Budujemy fundamenty dla rynkowego sukcesu marek naszych klientów.

    Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży B2B lub w obsłudze klienta biznesowego i chcesz pracować z największymi markami – ta oferta jest dla Ciebie!

    Miejsce pracy: Wrocław, Powstańców Śląskich 125

    Twoje zadania będą obejmować:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji poprzez regularne kontakty telefoniczne, e-mailowe oraz osobiste.
    • Prowadzenie spotkań z klientami, prezentowanie naszych usług w sposób profesjonalny i przekonujący.
    • Prowadzenie negocjacji handlowych i finalizowanie umów.
    • A także monitoring rynku w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju.

    Kogo szukamy?

    • Masz doświadczenie w sprzedaży B2B lub obsłudze klienta biznesowego? Doskonale!
    • Potrafisz skutecznie sprzedawać usługi marketingowe?
    • Posiadasz znajomość narzędzi CRM, MS Office?
    • Pasjonuje Cię branding oraz design?

    Jeśli do tego jesteś osobą samodzielną, zaangażowaną w osiąganie celów i doskonale komunikujesz się z klientami – czekamy właśnie na Ciebie!

    Co oferujemy?

    • Ciekawą pracę w renomowanej agencji brandingowej.
    • Możliwość pracy dla znanych, międzynarodowych marek.
    • Niezbędne szkolenia, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła.
    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w naszej siedzibie we Wrocławiu.

    Jeśli marzysz o pracy, gdzie Twoje działania mają realny wpływ na rozwój biznesu i budowanie wizerunku prestiżowych marek – aplikuj już dziś i zostań częścią PND Futura!

    Czas na działanie! Aplikuj teraz!