• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaCreative Designer
    Creative Designer
    Design
    Polot

    Polot

    Warszawa
    2 593 - 3 112 USDNetto miesięcznie - B2B
    2 334 - 2 852 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    pomysłowość

    Adobe Photoshop

    Opis stanowiska

    Cześć!

    Do naszej agencji szukamy Creative Designera/ki z digitalowym sznytem. Mamy spore wymagania, ale przede wszystkim szukamy dobrej energii oraz radochy z codziennej, kreatywnej roboty!

    Zadania:

    • Współtworzenie kreatywnych kampanii w kanałach social media & digital,
    • Tworzenie języka wizualnego dla komunikacji w kanałach social media & digital,
    • Projektowanie grafik/animacji na potrzeby mediów społecznościowych,
    • Współpraca z całym zespołem agencji.

    • Masz minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku graphic designera,
    • Pakiet Adobe CC (Photoshop, Illustrator, After Effects) nie ma przed Tobą tajemnic,
    • Ogarniasz projekty digitalowe i potrafisz animować,
    • Biegle poruszasz się w social mediach i trendach internetowych,
    • Masz wyczucie estetyki i dbasz o detale,
    • Jesteś osobą kreatywną, komunikatywną i otwartą na współpracę,
    • Śledzisz trendy graficzne i masz świeże podejście do projektowania,
    • Nice to have: znajomość Figmy.

    Oferujemy:

    • Warunki zatrudnienia zawsze dopasowane do potrzeb pracownika,
    • Pracę w ambitnym, zgranym i potwornie zdolnym zespole,
    • Obsługę dużych marek i wyznaczanie nowych ciekawych wyzwań,
    • Rozwój kariery we wspólnie zaplanowanym kierunku,
    • Opiekę medyczną,
    • Dużo okazji do integracji (wspólne śniadania, wyjścia firmowe),
    • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej - Ty decydujesz :)

    Wyślij nam swoje CV i folio, i pogadajmy! :)

    2 593 - 3 112 USD

    B2B

    2 334 - 2 852 USD