• Wszystkie ofertyWarszawaPMMłodszy / Specjalista ds. Realizacji Projektów
    Młodszy / Specjalista ds. Realizacji Projektów
    PM
    Polski Standard Płatności Sp z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    język angielski

    Mile widziane

    Jira

    Opis stanowiska

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad realizacją projektów oraz jakością wykonywanych prac
    • wspieranie wdrożeń prowadzonych przez partnerów i pomaganie im w rozwiązywaniu problemów zidentyfikowanych przed i po uruchomieniu usługi.
    • koordynacja działań uczestników projektów/inicjatyw oraz zespołów projektowych (wewnętrznych i zewnętrznych)
    • uzgodnienia specyfikacji biznesowych oraz funkcjonalnych dla wdrażanych produktów i usług
    • koordynacja testów deweloperskich i certyfikacyjnych

    Wymagania:

    • co najmniej dobra orientacja w rynku płatności mobilnych lub bankowości mobilnej (warunek konieczny)
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (min. B2)
    • wykształcenie wyższe (lub student ostatniego roku)
    • umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych i zarządzania priorytetami
    • zdolność i chęć do szybkiego uczenia się
    • wysokie kompetencje komunikacyjne w mowie i piśmie
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego i procesowego myślenia

    Mile widziane:

    • doświadczenie w realizacji projektów związanych z wdrażaniem nowych produktów
    • doświadczenie w zarządzaniu projektami w obszarze finansów i bankowości,
    • doświadczenie w zarządzaniu projektami na poziomie informatycznym.
    • znajomość metodyki prowadzenia projektów oraz narzędzi wspierających zarządzanie projektami (np. MS Project, JIRA)

    To oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pakiet benefitów zawierający m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz platformę benefitową.
    • możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni z domu)
    • realny rozwój zawodowy pod okiem ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą