• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieOpieka medycznaPsychoterapeuta osób dorosłych
    Psychoterapeuta osób dorosłych
    Zdrowie
    Pracownia Psychologiczna UL

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    odpowiedzialność
    praca w grupie
    empatia

    Mile widziane

    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Pracownia Psychologiczna UL to miejsce na warszawskim Mokotowie, tworzone przez wykwalifikowany zespół diagnostów psychoterapeutów oraz psychiatrów. W związku z rozwojem placówki nawiążemy współpracę z psychoterapeutą osób dorosłych. Zależy nam na empatycznej i komunikatywnej osobie, która rozumie potrzeby pacjentów oraz potrafi z zaangażowaniem prowadzić proces terapeutyczny.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • ukończonych studiów psychologicznych
    • min. dwóch ukończonych lat szkoły psychoterapii
    • dostępności czasu na pracę z pacjentami
    • doświadczenia w pracy w terapii
    • wysokiej kultury osobistej, empatii i profesjonalizmu
    • umiejętności pracy w zespole, otwartości na wymianę doświadczeń
    • chęci do nauki i poszerzania swoich kwalifikacji

     Co możemy Ci zaoferować?

    • elastyczny grafik stacjonarny i/lub on-line, od godziny 10:00 do 21:00, w dni robocze oraz w soboty
    • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę B2B
    • Wynagrodzenie w wysokości 60% od ceny wizyty - cenę ustalamy z terapeutą
    • szybkie wypełnienie grafiku
    • pracę w wykwalifikowanym zespole psychoterapeutów i psychiatrów
    • bezpieczną i wspierającą atmosferę w pracy – możesz liczyć na wsparcie i konsultacje ze strony innych członków zespołu
    • koleżeńskie superwizje
    • pracę terapeutyczną w przestronnych i przytulnie urządzonych gabinetach
    • zapewnienie wszelkich materiałów potrzebnych do pracy oraz testów
    • obsługę recepcyjną, administracyjną i księgową
    • prowadzenie i finansowanie profilu na portalu znanylekarz.pl
    • promowanie w mediach społecznościowych

     Wymiar pracy:

    Minimum 6 godzin w tygodniu lub więcej, w zależności od możliwości specjalisty.

    Pracujemy stacjonarnie i online.

    O Nas

    Jesteśmy prywatną placówką, zrzeszającą psychologów, psychoterapeutów diagnostów, psychotraumatologów i lekarzy psychiatrów.

     Placówka mieści się na Warszawskim Mokotowie, przy Placu Unii Lubelskiej.

    Lokalizacja zapewnia dobrą komunikację z centrum Warszawy, niebawem także tramwaj z Wilanowa. Placówka funkcjonuje od 11 lat.