• Wszystkie ofertyKatowiceFinanseBankowośćCorporate Finance Advisor/ Business Partner (Junior) (m/k)
    Corporate Finance Advisor/ Business Partner (Junior) (m/k)
    new
    Finanse
    PROFIT HR

    PROFIT HR

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    finanse

    język niemiecki

    język angielski

    bankowość

    treasury

    obsługa klienta

    międzynarodowe projekty

    Mile widziane

    SAP

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    PROFIT HR (Certyfikat 8985) specjalizuje się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

    Nasi Klienci to spółki międzynarodowe o ugruntowanych pozycjach, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych.

    Obecnie poszukujemy dla niemieckiej spółki z siedzibą w Katowicach, należącej do międzynarodowej grupy, działającej na całym świecie w branży metalurgicznej, kandydata/kandydatki na stanowisko w dziale finansowym. Nasz Klient od wielu lat z sukcesem działa na rynku polskim i wraz z rozwojem powiększa swój zespół pracowników. Właśnie w związku z rozwojem działu, chcielibyśmy zatrudnić kolejną osobę, która zwiąże się z firmą na wiele lat. Przyjazna atmosfera, niska rotacja i kompetentny team, to tylko kilka zalet, które charakteryzują firmę naszego Klienta.

    DORADCA DS. FINANSÓW KORPORACYJNYCH/ Corporate Finance Advisor/ Business Partner (m/k)

    Miejsce pracy: Katowice/ Brynów

    Praca hybrydowa (1/2 razy w tygodniu w biurze)

    Branża: Finanse/ Treasury/ Bankowość/ Przemysł

    Numer referencyjny: TS/SDM/KAT

    ZADANIA I OBOWIĄZKI:

    •      Stworzenie interfejsu do poszczególnych krajów, banków, jak również do organizacji regionalnych dla systemów IT (TIS i SAP TRM).

    •      Administracja transakcji płatniczych,

    •      Digitalizacja procesów płatniczych

    •      Współpraca z Liderem i pozostałymi pracownikami w celu poprawy jakości pracy

    •      Udział w testach operacyjnych i systemowych oraz zapewnianie ciągłości funkcjonowania dla procesów operacyjnych

    •      Przygotowywanie zestawień, analiz i statystyk zgodnie z potrzebami

    WYMAGANIA:

    •      Wykształcenie wyższe kierunkowe rachunkowość lub finanse lub bankowość

    •      Doświadczenie w bankowości, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w środowisku międzynarodowym

    •      Znajomość j. angielskiego min C1

    •      Znajomość j. niemieckiego min B2

    •      Znajomość programów MS Office, programy ERP, SAP

    •      Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, zdolność do wywierania wpływu

    •      Orientacja na klienta,

    •      Elastyczne i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

    •      Bardzo dobre umiejętności analityczne

    •      Samodzielność/Sumienność,

    •      Umiejętność pracy w zespole

    OFERUJEMY:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością używania języka angielskiego i niemieckiego na co dzień
    • Intensywną fazę wdrożeniową
    • Umowę o pracę
    • Stabilne zatrudnienie
    • Rozwój kompetencji i zakresu zadań
    • Miłą atmosferę pracy
    • Stabilny zespół ekspertów
    • Ubezpieczenie medyczne
    • Pakiet benefitów
    • Ubezpieczenie zbiorowe
    • Dni owocowe
    • Kursy językowe
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość kombinacji pracy stacjonarnej z pracą w systemie Home Office
    • Dzień wolny w dniu własnych urodzin
    • Dni wolne w oficjalne dni świąteczne w Niemczech
    • Wyjazdy integracyjne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zaznajomienie się z klauzulą i wyrażenie zgody podając poniższą treść w odpowiedniej wersji językowej w przesłanym CV: