• Wszystkie ofertyKatowiceMarketingMarketingMarketing Manager z j. angielskim (m/k)
    Marketing Manager z j. angielskim (m/k)
    new
    Marketing
    PROFIT HR

    PROFIT HR

    Katowice
    2 597 - 3 116 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    marketing

    język angielski

    Event organisation

    event management

    social media

    digital marketing

    Google Analytics

    Mile widziane

    doświadczenie w branży

    automotive

    luxury goods

    premium cars

    branża samochodowa

    dealer samochodowy

    samochody luksusowe

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    PROFIT HR (Certyfikat 8985) MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci.

    Klienci PROFIT HR to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z Regionu D-A-CH.

    Jednym z naszych Klientów jest międzynarodowa spółka z branży sprzedaży samochodów luksusowych z siedzibą w Katowicach.

    W związku z rozwojem działu marketingu, poszukujemy do pracy w centrali firmy w Katowicach kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Marketing Manager z j. angielskim (Multibrand) (m/k)

    Miejsce pracy: Katowice/ praca stacjonarna

    Branża: Automotive/ Sprzedaż samochodów premium/ luksusowych/ kilka marek

    Numer referencyjny: MM/F/KAT

    CEL STANOWISKA:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za marketing kilku Brand-ów samochodów luksusowych, zarządzała działem, pomagała w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej, prowadziła social media, organizowała i planowała akcje marketingowe oraz eventy firmowe.

    NASZ KANDYDAT BĘDZIE ODPOWIEDZIALNY M.IN. ZA NASTĘPUJĄCE ZADANIA:

    • Planowanie i organizacja akcji marketingowych zgodnie z założonym budżetem
    • Udział w kształtowaniu strategii marketingowej firmy
    • Planowanie, kreacja i organizacja we własnej inicjatywnie eventów firmowych, imprez integracyjnych oraz innych spotkań (około kilkunastu rocznie)
    • Brand Management
    • Opracowywanie materiałów promocyjnych, wybór gadżetów, kreacja i przygotowanie paczek prezentowych dla Klientów i Kontrahentów.

    PRAGNIEMY ZATRUDNIĆ OSOBĘ POSIADAJĄCĄ PONIŻSZE KOMPETENCJE I CHARAKTERYZUJĄCĄ SIĘ NASTĘPUJĄCYMI CECHAMI:

    • Min. 2 letnie doświadczenie w organizacji eventów/wydarzeń w branży samochodowej, w obszarze dóbr luksusowych, w markach premium
    • Doświadczenie w marketingu w branży samochodowej/ dóbr luksusowych/ agencjach marketingowych
    • Kreatywność, komunikatywność, skuteczność i inicjatywa w działaniu,
    • Zaangażowanie
    • Dyspozycyjność
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (warunek konieczny; min. B2)
    • Biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i Power Point
    • Obsługa podstawowych programów graficznych – Photoshop, Illustrator. InDesign

    OFERUJEMY:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalnej marce
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę B2B na pełnym etacie
    • Możliwość rozwoju
    • Swoboda w działaniu, wsparcie pozostałych pracowników działu i managera oraz wykorzystywanie swojej kreatywności w codziennej pracy
    • Udział w rozwoju firmy i zapewnieniu wysokiej jakości obsługi Klientów i Kontrahentów.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV wraz z Nr ref w języku angielskim. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zapoznanie się z poniższą klauzulą informacyjną i zawarcie treści zgody w nadsyłanym życiorysie.

    2 597 - 3 116 USD

    B2B