• Wszystkie ofertyGdyniaMarketingSocial mediaSocial Media Specialist
    Social Media Specialist
    Marketing
    ProjectUp Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    social media

    analityczne myślenie

    b.dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    TikTok

    Opis stanowiska

    Kim jesteśmy?

    ProjectUP to firma stworzona, aby pomagać Klientom osiągać rezultaty biznesowe. Odnajdą się u nas pasjonaci designu, social media i marketingu. Jesteśmy agencją marketingową skupioną na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla naszych Klientów, przy zachowaniu najwyższej jakości oraz work-life balance. Realizujemy projekty dla różnych branż - od małych projektów start-upowych, przez wysokobudżetowe projekty dla międzynarodowych firm.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Social Media Specialist

    Miejsce pracy: Gdynia

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    ✅minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu działań w mediach społecznościowych

    ✅znajomość obecnych trendów w social media oraz sprawne poruszanie się po portalach społecznościowych

    ✅znajomość podstaw kampanii reklamowych w social media

    ✅umiejętność obsługi narzędzi reklamowych w mediach społecznościowych

    ✅kreatywność w prowadzonych działaniach

    ✅umiejętność pracy w zespole

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    ⭐prowadzenie komunikacji w social media Klientów agencji (Instagram, Facebook, TikTok, Linkedln)

    ⭐tworzenie postów, rolek, stories - Facebook, Instagram, TikTok (mamy w zespole dedykowanego grafika)

    ⭐współtworzenie i wdrażanie koncepcji kampanii reklamowych, działanie wspólnie z zespołem

    ⭐aktywizacja i moderacja społeczności

    ⭐przygotowywanie raportów z prowadzonych działań oraz analizowanie efektywności prowadzonej komunikacji

    ⭐obsługa podstawowych płatnych kampanii wizerunkowych

    Co oferujemy:

    • współpracę w oparciu o umowę B2B
    • elastyczny czas pracy (start między godziną 8 a 10),
    • pracę w nowoczesnym biurze w budynku PPNT w Gdyni,
    • możliwość rozwoju dopasowany do Twoich predyspozycji, umiejętności i zainteresowań,
    • work-life balance, szanujemy Twój czas poza pracą!

    Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij nam swoje CV i opisz się w kilku zdaniach!

    Jak wygląda rekrutacja?

    Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, skontaktuje się z Tobą osoba z działu HR i przeprowadzi rozmowę wstępną, następnie poprosimy Cię o wykonanie krótkiego zadania. Ostatnim etapem jest rozmowa z bezpośrednim przełożonym. Po spotkaniu rekrutacyjnym możesz spodziewać się od nas odpowiedzi nawet, jeśli nie zdecydujemy się na współpracę.