• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingProgrammatic Specialist
    Programmatic Specialist
    Marketing
    Prosper Media Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Programmatic

    język angielski

    e-commerce

    Mile widziane

    Microsoft Office Excel

    Sport

    elastyczność

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    BugsyEmpire to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu marketingu cyfrowego. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości usług reklamowych, które przyczyniają się do sukcesu naszych klientów. Dzięki zaawansowanej technologii i zgranemu zespołowi profesjonalistów tworzymy skuteczne kampanie marketingowe, które trafiają do właściwych odbiorców.

    Obecnie poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu na stanowisko Programmatic Specialist.

    Jeśli pasjonujesz się marketingiem cyfrowym i chcesz dołączyć do naszego zespołu ekspertów, aplikuj!

    Twoje obowiązki:

    • Samodzielne zarządzanie, tj. planowanie, wdrażanie i raportowanie kampanii Programmatic.
    • Zarządzanie kampaniami.
    • Monitorowanie i optymalizacja kampanii pod kątem zdefiniowanych celów.
    • Techniczne przygotowanie uruchomienia kampanii reklamowych.
    • Udział we wdrażaniu, testowaniu i analizie skuteczności nowych rozwiązań programmatic.
    • Analiza grup docelowych i odpowiednie ich dopasowanie do kampanii.
    • Merytoryczna koordynacja powierzonych zadań.
    • Realizacja celów biznesowych.

    Nasze oczekiwania:

    • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Potrafisz samodzielnie planować i realizować rozbudowane kampanie Programmatic.
    • Interesują Cię trendy i nowinki rynkowe i potrafisz je wykorzystać.
    • Masz biznesowe podejście do swoich projektów.
    • Nie boisz się Excela.
    • Jesteś osobą otwartą, precyzyjną i sumienną.
    • Dobrze odnajdujesz się w pracy wymagającej zaangażowania i niezależności.
    • Interesujesz się branżą sportową.
    • Znajomość platformy Adform lub podobnych DSP.

    Mile widziane:

    • Znajomość pracy na SSP (Sell Side Platform).
    • Doświadczenie w kampaniach Direct lub Programmatic Guaranteed.
    • Znajomość działań Spotify.
    • Znajomość działań z obszaru DOOH (Digital Out of Home).
    • Podstawowa wiedza z branży hazardu online.

    Oto co oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    • Pracę w przyjaznej atmosferze tworzonej przez zespół nastawiony na długoterminowe relacje. - Niezależność i zaufanie.
    • Wpływ na własną pracę i rozwój.
    • Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych.
    • Aktywny udział w rozwoju projektów.
    • Stabilne zatrudnienie w dowolnej formie współpracy.
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia zawodowego.
    • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. laptop, monitor).
    • Partnerskie relacje z kadrą zarządzającą.

    Korzyści:

    • Dofinansowanie zajęć sportowych.
    • Prywatna opieka medyczna.
    • Dofinansowanie kursów językowych i innych.
    • Spotkania integracyjne i wyjazdy.
    • Brak dress code'u.
    • Kawa i herbata
    • Parking

    Dołącz do naszego zespołu i twórz z nami przyszłość marketingu cyfrowego! Czekamy na Twoje zgłoszenie! Zainteresowany? Aplikuj już teraz!