• Wszystkie ofertyWrocławZdrowieInneDyrektor/ka Prywatnej Placówki Medycznej
    Dyrektor/ka Prywatnej Placówki Medycznej
    new
    Zdrowie
    PROWORK.PL

    PROWORK.PL

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    manager

    zaangażowanie

    branża medyczna

    Opis stanowiska

    Praca Dyrektor/ka placówki medycznej praca Wrocław. Klient ProworkPl MED prywatna placówka medyczna o wysokim standardzie usług we Wrocławiu PILNIE zatrudni Dyrektora/ Dyrektorkę. Zarejestruj się z ProworkPl MED i aplikuj na oferty pracy w prywatnym sektorze opieki medycznej.

    ProworkPl MED, w imieniu swojego klienta, poszukuje kandydata/ kandydatkę na stanowisko Dyrektor/ka prywatnej placówki medycznej o profilu usług senioralnych. Wymagane kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu dużą placówką medyczną.

    Główne obowiązki to kompleksowe zarządzanie placówką i dbanie o ustalone standardy usług i realizacje wyznaczonych celów. Ponadto kierowanie dużym zespołem lekarzy, pielęgniarek i innego personelu medycznego oraz dbanie o bieżące relacje z klientami placówki. Dyrektor odpowiada też za rozwój działaności biznesowej, przygotowywanie raportów i bieżącą współpracę z zarządem.

     Oferowana praca dotyczy kierowania nowoczesną placówką medyczną we Wrocławiu działająca w sektorze prywatnych usług medycznych skierowanych do grupy senioralnej, będącej częscią dużej grupy medycznej.

    Wymagania

    • Wyższe wykształcenie, wykształcenie medyczne będzie dodatkowym atutem.
    • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowiskach managerskich i zarządzanie placówką medyczną
    • Znajomość branży medycznej oraz wiedza z zakresu działalności prywatnych podmiotów medycznych
    • Zaangażowanie, zdolności analityczne oraz organizacyjne niezbędne do skutecznego zarządzania placówką medyczną.

    Warunki

    • Kontrakt B2B lub umowa o pracę - Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
    • Aktywny udział w dużym projekcie biznesowym
    • Dynamiczny rozwój zawodowy i samodzielne realizowanie uzgodnionych celów.
    • Kierowanie nowoczesną placówką medyczną we Wrocławiu