• Wszystkie ofertyWarszawaInneNauczyciel w prywatnym przedszkolu
    Nauczyciel w prywatnym przedszkolu
    Inne
    PROWORK.PL

    PROWORK.PL

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    nauczanie

    przedszkole

    praca z dziecmi

    nauczyciel

    Opis stanowiska

    PILNIE Praca dla Nauczyciela w przedszkolu Wilanów od września 2024 ! Prywatne przedszkole językowe Warszawa Wilanów zatrudni nauczyciela w przedszkolu. Kończysz studia pedagogiczne i poszukujesz pierwszej pracy? Zarejestruj się z Proworkpl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie 2024 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2024!

    Klient ProworkPL EDU, prywatne przedszkole językowe Warszawa Wilanów ( sieć szkół i przedszkoli Warszawa) zatrudni nauczyciela wychowawcę z pasją do pracy z dziećmi i chęcią do własnego rozwoju. Przedszkole prowadzi zajęcia dla dzieci w oparciu o autorską metodę i zapewnieniu dla dzieci przyjaznych warunkow do nauki i swobodnej zabawy. Specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego/ zajęcia częściowo prowadzone są w języku angielskim przez nauczycieli Native Speakerów. Obowiązki to prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi.  Jeśli chcesz dołączyć do zespołu i pracować w przyjaznym przedszkolu w Warszawie Wilanów aplikuj i umów sie na rozmowę kwalifikacyjną! Praca w przedszkolu na pełen etat PILNIE od wrzesnia 2024.

    Wymagania

    • wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu
    • mile widziani absolwenci oraz studenci kierunków pedagogicznych z pasja do pracy z dziećmi
    • i dalszego rozwoju zawodowego
    • gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Wilanowie od sierpnia/ wrzesnia 2024

    Warunki

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie rynkowe w zależności od kwalifikacji
    • Umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio ze szkołą/ pracodawcą
    • Rozpoczęcia pracy od wrzesnia 2024