• Wszystkie ofertyPoznańSprzedażSprzedażSpecjalista ds. Sprzedaży z językiem francuskim
    Specjalista ds. Sprzedaży z językiem francuskim
    new
    Sprzedaż
    Qarson

    Qarson

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    francuski

    nawiązywanie relacji

    negocjacje

    sprzedaż

    Mile widziane

    wykształcenie wyższe

    Opis stanowiska

    Qarson Services jest częścią Qarson Holding, którego właścicielem jest EDP AUTO GROUP, międzynarodowa firma zajmująca się sprzedażą detaliczną samochodów wielu marek z siedzibą w Złotnikach. EDP AUTO GROUP jest firmą rodzinną, działającą pod różnymi markami na rynkach europejskich.

    Qarson to marka, która przedefiniowała sposób korzystania z samochodów. Nasz abonamentowy model

    połączenia produktu i usługi umożliwia wynajem auta zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym.

    Uważamy, że własność nie buduje wartości - to właśnie połączenie produktu z usługą spełnia zmieniające się potrzeby i oczekiwania użytkowników.

    Poszukujemy energicznej i zmotywowanej osoby, która dołączy do naszego międzynarodowego działu sprzedaży na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży.

    W tej roli będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie oraz wsparcie klientów na rynku francuskim. Będziesz miał okazję uczestniczyć w rozwoju procesu sprzedaży nowych i używanych pojazdów, jednocześnie dbając o pozytywne doświadczenia klientów.

    Do głównych zadań na tym stanowisku na tym stanowisku należeć będą:

    ⦁ kontakt mailowy i telefoniczny z klientami francuskojęzycznymi w środowisku call center

    ⦁ odpowiedzi na wszystkie pytania klientów związane z procesem sprzedaży

    ⦁ profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze produktów

    Wymagane kwalifikacje:

    ⦁ biegła znajomość języka francuskiego (native speaker lub poziom zawodowy)

    ⦁ wysoka kultura osobista i umiejętność nawiązywania relacji z klientami

    ⦁ doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne

    ⦁ nastawienie na klienta oraz zdolność do osiągania celów sprzedażowych

    ⦁ chęć nauki i rozwoju zawodowego, nawet jeśli nie posiadasz doświadczenia w branży motoryzacyjnej

    ⦁ mile widziane wykształcenie wyższe (min. licencjat)

    Oferujemy:

    ⦁ pracę w organizacji z ugruntowaną pozycją na rynku

    ⦁ elastyczną formę zatrudnienia – proponujemy umowę B2B lub UoP

    ⦁ pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem języków obcych

    ⦁ pracę w formie hybrydowej z całkowicie stacjonarnym wdrożeniem (2 dni w tygodniu pracy home office)

    ⦁ bogaty pakiet benefitów min. opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

    ⦁ praca w systemie zmianowym 9-17 lub 11-19 od poniedziałku do soboty

    ⦁ bezpłatny parking

    ⦁ świetne połączenie komunikacyjne – do centrum Poznania dojazd pociągiem zajmuje ok 10 minut