• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów
    Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów
    new
    Sprzedaż
    Quasar Electronics Sp. z o.o.

    Warszawa
    1 945 - 2 515 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    B2B

    samodzielność

    dobra organizacja pracy

    account manager

    język angielski

    odpowiedzialność

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Jako Quasar Electronics jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży technologicznej, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji produktów elektronicznych do aut osobowych i dostawczych. Od 1996 roku konsekwentnie budujemy naszą pozycję na rynku, kierując się innowacyjnością, solidnością i profesjonalizmem.

    Zakres obowiązków

    • Kompleksowe koordynowanie działań związanych ze sprzedażą oraz obsługą Klienta (realizacja zamówień, opieka posprzedażowa)
    • Tworzenie i rozwijanie bazy Klientów na terenie kraju i Europy
    • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
    • Prezentowanie rozwiązań oferowanych przez firmę
    • Doradztwo techniczne dla Klientów w podstawowym zakresie
    • Współpracę z partnerami handlowymi
    • Dbanie o utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy

    Nasze wymagania

    • Minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku sprzedażowym i/lub w Dziale Obsługi Klienta
    • Doświadczenie we współpracy z Klientami zagranicznymi
    • Umiejętności planowania i nadawania priorytetów
    • Wytrwałości w dążeniu do celu
    • Samodzielności
    • Znajomości programów biurowych (EXCEL, WORD, OUTLOOK) oraz metodyki pracy z programami CRM i sprzedażowymi (WF-MAG)
    • Bardzo dobrej znajomość języka polskiego i angielskiego
    • Dodatkowym atutem może być wykształcenie techniczne lub doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych

    To oferujemy

    • Pracę w firmie rodzinnej działającej nieprzerwanie od 28lat
    • Dużo samodzielności i możliwość wpływu na rozwój firmy
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę i system motywacyjny związany z efektami pracy
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną (pakiet Allianz)
    • Ubezpieczenie na życie
    • Służbowy telefon do użytku prywatnego
    • Brak dress code'u
    • Parking dla pracowników
    • Dofinansowanie biletów do kina, teatru
    • Paczki świąteczne
    • Wsparcie ze strony firmowego kota Grubcia

    1 945 - 2 515 USD