• Wszystkie ofertyCzechowice-DziedzicePMEkspert ds. Doskonalenia Biznesu
    Ekspert ds. Doskonalenia Biznesu
    new
    PM
    Raben Logistics Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Microsoft Office PowerPoint

    Opis stanowiska

    Friendly offer
    offer-banner

    Twój zakres obowiązków:

    • Aktywny udział w budowaniu kultury ciągłego doskonalenia
    • Koordynacja działań doskonalących, bazując na narzędziach wpisanych w metodologię Lean Management
    • Wsparcie w projektach rozwojowych i wdrożeniowych
    • Bieżąca analityka i monitorowanie parametrów logistycznych
    • Prowadzenie szkoleń, warsztatów i spotkań
    • Wsparcie zarządu regionu w optymalizacji procesów

    Nasze wymagania:

    • Posiadasz wiedzę i doświadczenie zawodowe w pracy z Lean Management.
    • Masz doświadczenie w budowaniu kultury doskonalenie w podległym obszarze.
    • Biegle identyfikujesz potrzeby, inicjujesz, planujesz i koordynujesz wdrożenia innowacyjnych i doskonalących rozwiązań.
    • Prowadziłeś/aś z sukcesami projekty optymalizacyjne.
    • Potrafisz prowadzić działania usprawniające wspólnie z Klientami zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi.
    • Znasz MS Excel i MS PowerPoint w stopniu zaawansowanym.
    • Cechują Cię: entuzjazm wobec rozwiązywania złożonych problemów, konsekwencja w działaniu, samodzielność.
    • Posiadasz bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne – prowadzenie szkoleń, projektów oraz moderowanie warsztatów doskonalących.
    • Gotowość do podróży służbowych - stanowisko regionalne: Gliwice, Czechowice – Dziedzice.

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość dynamicznego rozwoju umiejętności i kompetencji
    • Realizację ambitnych wyzwań
    • Kreowanie rozwiązań na bazie własnych narzędzi i doświadczeń
    • Zaufanie i wsparcie ze strony kierownictwa
    • Możliwość realizacji ciekawych, ambitnych zadań
    • Pracę w dużej, międzynarodowej Grupie Spółek opartej na wartościach firmy rodzinnej
    • Współpracę z dużymi firmami, liderami w swoich branżach
    • Pracę w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze
    • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. kartę MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe, karty SIM na preferencyjnych warunkach i inne)

    Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

    Razem wiele zdziałamy!

    Mamy drive do rozwoju!

    To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.