• Wszystkie ofertyWłocławekPraca biurowaSpecjalista ds. obsługi klienta
    Specjalista ds. obsługi klienta
    Praca biurowa
    Raben Logistics Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    język angielski

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Pikutkowo (pow. włocławski), kujawsko-pomorskie

    Twój zakres obowiązków

    • utrzymywanie codziennych relacji z Klientami Biznesowymi w zakresie dystrybucji krajowej
    • nadzorowanie bieżącej obsługi zleceń transportowych
    • rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych
    • raportowanie jakości wykonywanych usług na potrzeby Klientów

    Nasze wymagania

    • łatwo nawiązujesz kontakty i budujesz relacje interpersonalne
    • swoje obowiązki wykonujesz z zaangażowaniem
    • dobrze organizujesz własną pracę i umiesz pracować pod presją czasu
    • znasz język angielski na poziomie średnio zaawansowanym
    • lubisz i dobrze znasz pakiet MS Office
    • masz doświadczenie w obsłudze klienta logistycznego minimum 3 lata
    • posiadasz zdolności analityczne

    To oferujemy

    • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, kafeteria Mybenefit w tym karta sportowa, bilety do kina, zniżki na zakupy; paczki świąteczne dla pracowników i dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, karty Sim dla Ciebie i rodziny w atrakcyjnej cenie itp.
    • możliwość rozwoju w wybranym kierunku dzięki m.in. szkoleniom, projektom cross-funkcyjnym
    • kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska
    • pracę w zespole ludzi, którzy cenią poczucie humoru i zaangażowanie