• Wszystkie ofertyWrocławMarketingMarketingSpecjalista ds. Marketingu
    Specjalista ds. Marketingu
    new
    Marketing
    Rawlplug S.A.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    marketing b2b

    Microsoft Office

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Dbamy o Ciebie, dlatego u nas:

    • Rozwijasz się.
    • Szkolisz się.
    • Możesz zmienić stanowisko.
    • Pracujesz międzynarodowo.
    • Masz opiekę medyczną i kartę Multisport.
    • Bawisz się na imprezach integracyjnych.
    • Grasz w drużynach sportowych.
    • Parkujesz wygodnie.

    Oferujemy

    • stabilna współpraca w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
    • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko;
    • zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;
    • udział w ciekawych projektach z możliwość realizacji własnych pomysłów;
    • partnerskie podejście do współpracy i wzajemnej pomocy;
    • benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
    • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych – piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe.

    Obowiązki

    • organizacja i udział w targach, dniach otwartych i innych imprezach organizowanych przez firmę lub przez obsługiwanych klientów;
    • opracowywanie treści do materiałów marketingowych, m.in.: broszur produktowych, folderów korporacyjnych, gazetek promocyjnych;
    • opracowywanie treści do materiałów reklamowych, m.in. artykułów wizerunkowych i produktowych, case studies, reklam prasowych etc.;
    • obsługa kanałów owned media (aktualności na stronie www, zarządzanie treściami landing page’y), przygotowanie contentu dla działu social media;
    • zamawianie i dystrybucja materiałów marketingowych;
    • wybór, zakup i negocjowanie warunków dostaw gadżetów i odzieży firmowej;
    • wsparcie w bieżącej pracy działu marketingu.

    Wymagania

    • praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie marketingu B2B;
    • dobry warsztat copywriterski;
    • umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie;
    • wysokie umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole;
    • samodzielność oraz odpowiedzialność;
    • programów pakietu Microsoft Office;
    • prawo jazdy kat. B.